AKTUELNO Rooney šokirao Engleze: Pogledajte šta je rekao o Džeki! Objavljene JEZIVE slike: Ubistvo brazilskog bodybuildera šokiralo javnost Haos na aerodromu: Novinari opkolili Dedića, pogledajte njegovu reakciju! Avdić šokirao javnost u BiH: Srbija je moja jedina domovina! Poraz koji ništa ne mijenja: Zmajevi i dalje koračaju ka Mundijalu! FIFA žestoko kaznila NSBiH zbog propusta na meču kvalifikacija za SP Veliki skandal u najavi: Posušje ne želi Bandića i Gedžića na terenu! Senzacija pred Borac: Željo dobio ogromna pojačanja! Masovna prevara: Kupio čak 7 karata za 420 KM i ostao pred stadionom Sarajevo otvara vrata borilačkom spektaklu: NO LIMIT 22 stiže u Hotel Malak 26. septembra



PUBLIKA
Publika se od 17. jula vraća na sve stadione u Premijer ligi BiH
PREMIJER LIGA BIH
- 14:24
- 08.07.2021
- Autor: BHFudbal.ba 2
Protokol ”Povratak u igru COVID-19”, koji je nacionalnim asocijacija propisala UEFA, više nije na snazi u našoj zemlji jer su ublažene epidemiološke mjere u cijeloj Bosni i Hercegovini, rekao je za AA Adnan Džemidžić, generalni sekretar N/FSBiH.
Publika se vraća na sve stadione u Premijer ligi Bosne i Hercegovine od prvog kola predstojeće sezone, odnosno 17. jula, rekao je za Anadolu Agency (AA) Adnan Džemidžić, generalni sekretar Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH (N/FS BiH).
”Protokol 'Povratak u igru COVID-19', koji je nacionalnim asocijacija propisala UEFA, više nije na snazi u našoj zemlji jer su ublažene epidemiološke mjere u cijeloj Bosni i Hercegovini, na osnovu odluka kriznih štabovi entiteta Federacije BiH i Republike Srpske u posljednje vrijeme, shodno povoljnijoj epidemiološkoj situaciji. To znači da se publika vraća na sve stadione u Premijer ligi BiH počevši od prvog kola nadolazeće sezone”, istakao je Džemidžić, dodavši:
”Organizatori utakmica morat će pratiti sve instrukcije kriznih štabova u svojim entitetima i striktno se pridržavati svih uputa i primjenjivati COVID-19 protokol na utakmicama. U Federaciji BiH pratiti će se i instrukcije kantonalnih kriznih štabova. Recimo, prema trenutnom situaciji u Zapadnohercegovačkom kantonu, kapacitet stadionu u Širokom Brijegu moći će biti ispunjen, što nije slučaj u nekim drugim kantonima. Dakle, sada je tako, a u slučaju eventualnog pogoršanja epidemiološke situacije nije isključeno da se UEFA-in protokol 'Povratak u igru COVID-19' ponovo aktivira, ukoliko i mjere kriznih štabova budu rigoroznije.”
Premijer liga BiH u sezoni 2021/2022. godine počinje 17. jula. U prvom kolu sastaju se: Željezničar – Borac, Sarajevo – Tuzla City, Velež – Posušje, Široki Brijeg – Zrinjski, Sloboda – Rudar Prijedor i Radnik - Leotar.
Titulu državnog prvaka Bosne i Hercegovine branit će fudbaleri banjalučkog Borca.
Publika će moći prisustvovati i utakmicama Kupa Bosne i Hercegovine u fudbalu.
PROMO
BiH protiv Austrije za Mundijal: Za svaki gol Zmajeva poklanjamo ti 10 KM
Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!
Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!
Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!
Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi
VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!
Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude
Pratite najuzbudljivije utakmice domaćeg fudbala uživo na MY TV!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba