AKTUELNO Haris Mušanović – dječak iz generacije 2010 koji oduševljava Njemačku! Edin Džeko prošao ljekarske preglede u Fiorentini Ajdin Nukić pred potpisom za Velež? Odlična polusezona vodi ofanzivca u inostranstvo? Elvir Rahimić napustio Grbavicu: Željo ostao bez sportskog direktora Najbolji asistent lige se vratio: Mehanović čeka pravu ponudu Jedini u Bosni i Hercegovini: Kakav podvig Armina Duvnjaka i Viteza Iznenađenje iz Rumunije: Bivši igrač GOŠK-a i mladi Zmaj potpisao prvi inostrani ugovor STIGAO DŽEKO: Ima novi klub, samo još ljekarski pregled! Poginuo bivši fudbalski sudija Adis Mulahasanović


MOSTAR
ZAŠTO OVO RADE? Velež će dovesti još jednog juniora Dinama!
JUČER POTPISAO JUNIOR DINAMA
- 09:58
- 07.01.2024
- Autor: BHFudbal.ba
Ekipa FK Velež jučer je ozvaničila posudbu kapitena juniora zagrebačkog Dinama Vita Čaića.
Talentovani 18-godišnjak do kraja sezone nosit će dres Veleža, koji Dinamu garantuje da će Čaić imati minutažu, što u bukvalnom prevodu znači bio, ne bio dobar igrat će.
Kako piše hrvatski Index Dinamo se sprema da i radi na tome da još jednog juniora pošalje na posudbu u Velež kako bi imao veću minutažu, a radi se o Luki Vrbančiću.
Pitamo se zašto ovo Velež radi, kad imaju jednu od najboljih juniorskih generacija u svom timu. Ovime se jasno pokazuje da pravilo koje je donio Savez da su Ex-Yu igrači domaći u našoj ligi itekako loše po razvoj mladih igrača.
PROMO
Sve će gorjeti na Kipru: ‘Zmajevi’ će imati veliku podršku
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
AdmiralBet vas vodi na Eurobasket: Ljetuj na Kipru i bodri Zmajeve!
Meridianbet uz plemenitu misiju FK Sarajeva i FK Željezničara
Iskustvo ili mladost, Ronaldo ili Yamal – Pokaži svoje znanje uz najbolje kvote u Meridianu
Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu
U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖