AKTUELNO Barbarez dobio odlične vijesti: Situacija pred baraž se mijenja! Željo se oglasio uoči derbija: Dobili smo samo 1.500 ulaznica, ni cijenu ne znamo! Tenzije pred derbi: Željo tražio 1.750 ulaznica, Sarajevo ponudilo manje! Četvrto kolo Admiral Elite Mininogometne Lige Sarajevo donijelo je uzbudljive duele Novi gol Tabakovića: Nastavlja da teroriše protivničke odbrane! Predsjednik Saveza: Navijanje BH Fanaticosa je bilo primitivno! Skandalozna objava Dodika: Zašto Srbi igraju za reprezentaciju BiH! Poznati parovi osmine i četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine! Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu Evo koliku platu zarađuje naš Zmaj: Daleko manja nego što se mislilo!
ENGLESKA
Jakirović sa sobom u Englesku vodi i reprezentativca BiH
REPREZENTATIVAC BIH
- 13:56
- 24.06.2025
- Autor: Redakcija
Nakon kratke, ali upečatljive epizode u turskom Rizesporu, Sergej Jakirović napravio je iskorak u trenerskoj karijeri preuzimanjem Hull Cityja, engleskog drugoligaša s ozbiljnim ambicijama i stabilnom finansijskom pozadinom.
Jakirović je već krenuo u formiranje ekipe za nadolazeću sezonu Championshipa.
Prema pisanju "Sportskih novosti", jedan od prvih igrača kojeg Jakirović želi dovesti na KCOM stadion je bh. reprezentativac Stjepan Radeljić, trenutno član Rijeke. Njih dvojica već su kratko sarađivali upravo u riječkom klubu, a očigledno je da postoji obostrano povjerenje.
Dok je Dinamo Zagreb ranije pokušao angažovati Radeljića, Rijeka je tu ponudu odbila. Za razliku od hrvatskog velikana, Hull City je spreman ispuniti finansijske zahtjeve Riječana, koji se kreću između tri i četiri miliona eura. Za engleski klub, takva investicija ne predstavlja značajan problem s obzirom na ulaganja koja Championship klubovi redovno prave u cilju promocije u Premier ligu.
Stjepan Radeljić se ističe kao fizički dominantan stoper, jak u duelima i pouzdan u iznošenju lopte. Njegovo iskustvo u dresu reprezentacije BiH dodatno povećava vrijednost na tržištu. Ako dođe do realizacije transfera, Hull bi dobio defanzivca koji bi odmah mogao konkurisati za startnu postavu i donijeti dodatnu sigurnost zadnjoj liniji tima.
PROMO
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Zmajevi idu u Beč po senzaciju i Mundijal: Veliki izazov i prilika pred BiH
Muzika UŽIVO VEČERAS za bh. navijače u Cafe Prestige u Beču!
MrBit je stigao: Poklon dobrodošlice i najbolja kvota za BiH-Rumunija
Put do Mundijala vodi i do poklon tiketa: BiH protiv Rumunije za historijsku šansu uz najveće kvote u Meridianu
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


