AKTUELNO Tenzije pred derbi rastu: Iz FK Sarajevo odgovorili FK Željezničar! Određeno ko će uz Džeku i Barbareza birati najbolje na svijetu! Zabranjen dolazak navijačima Veleža na derbi sa Zrinjskim! Vico Zeljković na žrijebu za Svjetsko prvenstvo: Koračamo ka Mundijalu! Željo se oglasio: Manijaci ne idu na derbi, ide prijava Savezu! Nevjerovatan meč: Željo do boda protiv Širokog u ludoj utakmici! Poznat novi termin Sarajevskog derbija: Evo kada se igra! Stigla nagrada za odlične nastupe: Tabaković izabran za igrača mjeseca! Otvoreno novo sportsko igralište u OŠ 'Edhem Mulabdić' Savez zvanično odlučio: Sarajevski derbi pomjeren!
AUSTRIJA
Dedić nije slavio gol: 'Allah zna moje namjere…'
REPREZENTATIVAC BiH
- 10:29
- 29.10.2023
- Autor: BHFudbal.ba
RB Salzburg pobijedio je Altach sa 3:0 u 12. kolu austrijske Bundeslige.
Dedić je bio strijelac u 44. minuti za prvi gol na meču.
Odličnu dugu loptu poslao je Oscar Gloukh, Dedić je bio najviši i glavom pogodio mrežu rivala i tako postigao svoj treći gol ove sezone.
Međutim, Dedić nije želio proslaviti gol, umjesto slavlja digao je dva prsta, znak koji se uobičajeno koristi za mir te na taj način želio skrenuti pažnju na rat koji se dešava na Bliskom Istoku.
Na Instagramu je kratko napisao: “Allah zna moje namjere”.
PROMO
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Zmajevi idu u Beč po senzaciju i Mundijal: Veliki izazov i prilika pred BiH
Muzika UŽIVO VEČERAS za bh. navijače u Cafe Prestige u Beču!
MrBit je stigao: Poklon dobrodošlice i najbolja kvota za BiH-Rumunija
Put do Mundijala vodi i do poklon tiketa: BiH protiv Rumunije za historijsku šansu uz najveće kvote u Meridianu
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


