AKTUELNO Kada će na teren Zrinjski, Borac, Sarajevo, Željezničar? Katalonci izvukli dokaz: Opljačkao nas je prijatelj Real Madrida ČUDA SU MOGUĆA: Od Prve lige FBIH do Superlige Rumunije Ćurić uputio salvu uvreda i psovki novinaru, Udruženje sportskih novinara BiH traži sankcije DŽAKMIĆ ODABRAO: Ovo je spisak kadetske reprezentacije BiH Svi su u šoku: Da li je Barcelona pokradena sinoć protiv Intera? KREĆU LI PROMJENE: Predsjednik komiteta izbačen na 15 mjeseci! EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM Savez odredio sudiju za prvu finalnu utakmicu Kupa BiH Italijanski klub nagradio igrače za titulu doživotnom pretplatom na eskort usluge


PREMIJER LIGA BIH
OSTAJE LI U PREMIJER LIGI? Popara napustio Slogu iz Doboja!
ISKUSNI VEZNJAK
- 21:09
- 30.06.2023
- Autor: Redakcija
Jedan od najboljih vezista Sloge Meridian iz prošle sezone, Nikola Popara napustio je klub iz Doboja nakon isteka ugovora.
Popara je prošle sezone odigrao ukupno 32 utakmice za Slogu i bio veoma važna karika Dobojlija u borbi za opstanak u Premijer ligi BiH.
Kako saznajemo, Nikola Popara pregovara sa nekoliko klubova iz najvišeg ranga bh. fudbala, pa ćemo ga vjerovatno i dalje gledati na terenima Premijer lige BiH.
Popara je bivši omladinski reprezentativac BiH, a iza sebe ima i zavidnu internacionalnu karijeru.
PROMO
EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!
Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti
SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM
AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun
Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖