SARAJEVO

Hadžibegić pozvao dva nova igrača umjesto Demirovića i Krunića!

VELIKI PROBLEMI ZA HADŽIBEGIĆA

Selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Faruk Hadžibegić potvrdio je loše vijesti pred okupljanje u Zenici.

Nakon što su Zmajevi ostali bez Ermedina Demirovića zbog povrede, sada je Hadžibegić potvrdio još jednu lošu vijest. Veznjak Milana Rade Krunić napustio utakmicu zbog povrede za vikend protiv Verone i neće biti na raspolaganju BiH.

“Kako sam i najavio, nakon utakmica za vikend, donio sam odluku o igračima, koji će biti dio tima za utakmice protiv Portugala i Luksemburga. Najprije bih izrazio žaljenje što sa nama u ovom kvalifikacijskom prozoru neće biti Rade Krunić i Ermedin Demirović, kojima želim što brži oporavak.” kazao je selektor BiH.

Umjesto dvojca Demirović i Krunić, selektor je pozvao Saida Hamulića i Sanjina Prcića.

VEZANE VIJESTI

ITALIJA

Trener Fiorentine otkrio zašto Džeko nije igrao

MOKRI DOLAC

Posušje dovelo veznjaka iz Švicarske

MOSTAR

Neven Đurasek novo pojačanje Zrinjskog

SARAJEVO

Selektor Sergej Barbarez objavio spisak za San Marino i Austriju

WWIN LIGA BIH

Sloga ponovo nemoćna protiv Borca: Banjalučani rutinski odnijeli bodove iz Doboja!

PROMO

Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi

VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!

Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude

Pratite najuzbudljivije utakmice domaćeg fudbala uživo na MY TV!

Meridian mijenja igru zauvijek – prihvati izazov!

Za svaki gol FK Sarajevo ti osvajaš 5 KM I 5 Lucky’ 6 rundi: Bordo tim i Meridian nastavljaju evropsku priču

MERIDIAN I FK SARAJEVO: Nastavak strateškog partnerstva

Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI