AKTUELNO Željo slavio poslije velikog preokreta i diskutabilnog suđenja! U prošlom kolu dobio crveni karton, a večeras igra protiv Željezničara Kaljanac: Sarajevo oštećeno na Pecari, penal za Široki nije postojao Barbarez dobija veliko pojačanje pred ključne duele kvalifikacija za SP Pogledajte šta su iz Real Madrida rekli o Peljti: Ovo niko nije očekivao! Bizarnost u Hrvatskoj: Isti trener vodi dva kluba u istom takmičenju Zmajevi saznali moguće rivale u Ligi nacija: Čeka ih paklen žrijeb! Derbi na Grbavici u Meridianu je sigurica Veterani FK Bratstvo Bužim pobjednici turnira u Donjem Vakufu! Nevjerovatno: Šef policije Srbije u Rigi zbog navijača koji su protiv Vučića?!



BIHAĆ
VELIKA TUGA U BIHAĆU: U 27. godini preminuo fudbaler!
IZNENADNA SMRT
- 16:13
- 24.04.2023
- Autor: Redakcija
Još jedna tužna vijest potresla je svijet sporta, a Krajina je zavijena u crno. Erkam Džubur, fudbaler iz Bihaća, preminuo je u 27. godini.
Džuburova smrt potresla je Krajinu, a kako je nezvanično objavio lokalni portal Krajina.ba, uzrok smrti je srčani zastoj.
Tokom karijere Džubur he igrao za NK Omladinac 75, GNK Bratstvo, NK Sloga i MNK BIHAĆ 1260.
Porodici i prijateljima preminulog Džubura izražavamo iskreno saučešće.
PROMO
Derbi na Grbavici u Meridianu je sigurica
BiH protiv Austrije za Mundijal: Za svaki gol Zmajeva poklanjamo ti 10 KM
Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!
Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!
Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!
Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi
VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!
Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖