AKTUELNO Nakon odlične polusezone Pidro napušta Velež: Ponude stižu sa svih strana! Bio je na korak od Rusije, ipak završio na Kosovu: Sada igra u životnoj formi! Čini se da je sve gotovo: Velika zvijezda Sarajeva pred transferom u inostranstvo! Veliko priznanje za Peljtu: Pozvan u drugu državu da sudi veliki derbi! Zrinjski saznao potencijalne rivale u narednoj fazi Konferencijske lige! (VIDEO) Pogledajte trenutak koji je Zrinjskom donio evropsko proljeće! DRAMA ZA HISTORIJU: Zrinjski u sudijskoj nadoknadi do boda i plasmana u narednu fazu! Novogodišnji turnir u Bužimu obara sve rekorde: Prijavljeno čak 87 ekipa! Na današnji dan prije 29 godina BiH odigrala historijski meč s Brazilom! Šesto kolo Admiral Elite Mininogometne Lige donijelo zanimljive duele!
ZANIMLJICA PRIČA
Bivši igrač Reala napustio fudbal i oženio 18 godina stariju milionerku!
SREĆU PRONAŠAO SA MILIONERKOM
- 12:03
- 11.04.2023
- Autor: Redakcija
Bivši talent madridskog Reala Sergio Carrallo nikada nije uspio ispuniti puni potencijal na nogometnim terenima, ali je u fokus javnosti došao zbog zanimljive priče o svom braku.
Carrallo je bio velika nada Reala, a za kraljevski klub je potpisao 2012. godine. Ipak, igrao je samo za rezervnu momčad i čekao priliku, ali nikada je nije dobio.
Stoga, 2016. godine donosi najbolju životnu odluku. Preselio je u Sjedinjene Američke Države i odlučio nakon brojnih nesretnih okolnosti na nogometnom terenu okončati karijeru.

Posvetio se studiranju i napredovao. U SAD-u je upoznao 18 godina stariju milionašicu, koja će mu kasnije postati i supruga. Riječ je o Britanki Caroline Stanbury (46).
Slavna supruga učinila ga je bogatašem preko noći, a nakon toga i on se sam posvetio biznisu u kojem ima mnogo više uspjeha nego na terenima širom svijeta. Čini se da je odlazak u SAD bio najbolja odluka u životu jer je studirajući digitalni marketing Sergio upoznao Caroline koja mu je potpuno promijenila život.
Inače, Caroline Stanbury je vrlo popularna u Velikoj Britaniji i dolazi iz bogate obitelji. Poznata je glumica i TV zvijezda, koja je bila u braku s turskim tajkunom Cemom Habibom 18 godina. Kako ističe bivši nogometaš Reala, taj detalj mu nije bio bitan te Caroline voli bezuvjetno.

- Otkad smo se upoznali, nismo se razdvajali. Mi smo srodne duše. Tata mi je rekao da će mi dati sav novac ovoga svijeta ako prekinemo, a mama je počela plakati kad je saznala za našu vezu. Ali na kraju su je upoznali i sada je vole kao svoju kćer - rekao je Sergio za Mundo Deportivo.
Nakon što su se vjenčali, njih dvoje su se preselili u Dubai. Sada Carallo živi životom šeika zahvaljujući svojoj ženi. Njih dvoje dijele vilu iz snova i automobile vrijedne nekoliko miliona eura.
PROMO
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


