AKTUELNO Igrao za Hrvatsku, a sada će obući dres druge reprezentacije sa Balkana Igor Štimac preuzeo Zrinjski: Bivši selektor Hrvatske novi trener bh. prvaka Debakl na terenu, ali osmijeh u klupskim kancelarijama Debi iz snova: Amar Dedić osvojio trofej i pokorio srca navijača Benfice! Pogledajte koliko su Plemići zaradili od prodaje najboljeg strijelca? Za svaki gol FK Sarajevo ti osvajaš 5 KM I 5 Lucky’ 6 rundi: Bordo tim i Meridian nastavljaju evropsku priču Može li Sarajevo proći dalje: Rumuni spremaju pakao Odgođena utakmica između Zrinjskog i Sloge, Savez objasnio zašto Fudbaleri Sarajeva otputovali u Rumuniju: Slijedi veliki evropski izazov Zrinjski se remijem sa Slovanom oprostio od Lige prvaka



Druga liga - jug
POZITIVNA PRIČA: Optimizam na Bjelavama, stiže nova Uprava!
ČAPLJINU ČEKAJU BOLJI DANI
- 15:02
- 16.07.2022
- Autor: Redakcija
Pred početak nadolazećeg prvenstva na gradskom stadionu u Čapljini sinoć je održana skupština kluba.
Iako rezultatski poprilično uspješna protekla sezona u organizacijskom smislu bila je vrlo iscrpna za vodstvo kluba s Bjelava. Za sve pristaše i poznavatelje cjelokupnoga stanja oko HNK Čapljine, kronološkim slijedom događaja, bilo je jasno da će pred novu sezonu uslijediti velike promjene u rukovodstvu što se sinoć i dogodilo.
Jednoglasnom odlukom skupštinara sva dosadašnja upravna tijela kluba su raspuštena te se novim izglasavanjem izabralo novo vodstvo HNK Čapljina.
Nova skupština, mahom sastavljena od bivših igrača i simpatizera kluba sa područja općine, za predsjednika HNK Čapljina izabrala je nekadašnju 'desetku' kluba , a danas vrlo uspješnu osobu iz poslovnoga svijeta, Gorana Dodiga. Dodig, aktualni financijski direktor Intera tehnološkog parka te doktor pravnih znanosti, predvoditi će novu Upravu koju čine: Goran Lukenda, potpredsjednik kluba te Davorin Bule, Krešimir Raguž, Marijo Palameta, Jurica Dodig, Davor Šutalo, Pero Menalo, Antonio Spužević, Damir Raič, Toni Knežević, Zdravko Đevenica i Ivan Ćubela.
Ulogu sportskog direktora će obnašati Pero Menalo, direktor marketinga je Antonio Spužević, predsjednik nadzornog odbora Goran Puljić, a novi predsjednik skupštine je Mario Alilović.
Članovi Uprave istaknuli su da će svoj rad usmjeriti na tradicijom i brojnošću bogati omladinski pogon HNK Čapljina koji u ovom trenutku broji preko 150 djece u 5 različitih kategorija. Uz podršku Grada Čapljine i gradonačelnika jedan od glavnih ciljeva će biti ulaganje u infrastrukturu, moderniziranje i poboljšanje postojećih uvjeta stadiona Bjelave i novoizgrađenoga kompleksa u Tasovčićima te osiguravanje svih potrebnih uvjeta za pozitivan razvoj mladih talenata sa ovih područja.
Nošeni novonastalom pozitivnom atmosferom oko kluba i velikom podrškom lokalne zajednice iz Uprave ističu da su uvjereni da će predanim radom s vremenom Bjelave vratiti na stare staze slave i postati mjesto okupljanja brojnih generacija koji su kroz povijest bili dio ili će u budućnosti biti dio kluba.
“Zahvaljujem se na ukaznom povjerenju. Izuzetna mi je čast i zadovoljstvo biti predsjednikom ovog kluba sto ujedno smatram velikom obvezom i odgovornosti. Mogu obećati da ću sve svoje iskustvo i znanje usmjeriti ka realizaciji ciljeva koji su pred nama" - kazao je predsjednik Dodig za BHFudbal.
PROMO
Za svaki gol FK Sarajevo ti osvajaš 5 KM I 5 Lucky’ 6 rundi: Bordo tim i Meridian nastavljaju evropsku priču
MERIDIAN I FK SARAJEVO: Nastavak strateškog partnerstva
Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače
PAZI PLAVI VOZ GAZI: Odigraj da Željezničar prolazi i častimo te sa 10 KM freebeta
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba