MLADOST DK

SAVEZ ZVANIČNO POTVRDIO: Mladost DK seli u niži rang takmičenja!

ZBOG LICENCE

U prostorijama NS/FS BiH je dana 31.05.2021. godine održan nastavak sjednice Drugostepene komisije za licenciranje klubova NS/FS BiH.

Na sjednici se odlučivalo po dostavljenim žalbama FK „Olimpik“ Sarajevo i FK „Mladost“ Doboj-Kakanj na odluke Prvostepene komisije za licenciranje klubova o odbijanju izdavanja licenci ovim klubovima za učešće u takmičenju Premijer lige BiH za sezonu 2021/22.

Nakon provedene procedure u skladu sa odredbama Pravilnika o licenciranju klubova za učešće u takmičenju Premijer liga BiH Drugostepena komisija za licenciranje klubova NS/FS BiH je donijela sljedeće Odluke:

  • Odbija se žalba FK „Olimpik“ iz Sarajeva i u cjelosti se potvrđuje Odluka Prvostepene komisije o odbijanju izdavanja licence za takmičenje u Premijer ligi BiH za sezonu 2021/2022;
  • Odbija se žalba FK „Mladost“ iz Doboj-Kaknja i potvrđuje se Odluka Prvostepene komisije o odbijanju izdavanja licence za takmičenje u Premijer ligi BiH za sezonu 2021/2022.

Odluke Drugostepene komisije za licenciranje klubova NS/FS BiH su konačne.

VEZANE VIJESTI

PRVA LIGA FBIH

GUSTO U PRVOJ LIGI FBIH: Stupčanica došla na bod Slobodi!

TREBINJE

Drugostepena komisija potvrdila: Leotar iz Trebinja dobio licencu!

FS RS

IDEJA POSTOJI: Ponovo se aktivira reprezentacija RS-a?!

DURIĆ SE OGRADIO

OGLASIO SE IRFAN DURIĆ: Bio sam protiv da igramo sa Rusima!

SARAJEVO

Horde zla pred zgradom FSBiH okačile parolu posvećenu Izetu Naniću

PROMO

Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija

START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM

HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!

Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti

SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM

AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun

Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda

SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI