AKTUELNO Igrači Posušja posvetili pjesmu treneru Maksimoviću Vasilj i Demirović: Fokusirani na San Marino, svaka utakmica zahtijeva maksimalnu koncentraciju Zmajevi se okupljaju u Sarajevu: Prvi trening na Koševu pred septembarske kvalifikacije NAPADAJU PRVU LIGU: HNK Čapljina u gostima protiv Kruševa Počinje prodaja ulaznica za meč sa Austrijom, evo koliko koštaju Razvoj snage, brzine i otpornosti za djecu 9+: Zašto najbolji treneri preporučuju KINERA Treći uzastopni poraz Veleža: Posušju tri boda u Mostaru! Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu! FK Sarajevo minimalnim rezultatom slavilo protiv Rudara Zrinjski i Džeko saznali protivnike za novu sezonu Konferencijske lige



KAPITEN ZMAJEVA
Džeko razgovarao s Petevom: Nadam se da će doći samo dobri rezultati
RAZGOVARALI U RIMU
- 00:22
- 07.02.2021
- Autor: E. Ganibegović
Kapiten reprezentacije BiH i njen selektor Ivaylo Petev razgovarali su u Rimu.
Prema izjavi za medije, može se zaključiti da je Dijamant zadovoljan razgovorom.
"U reprezentaciji svi imamo isti cilj, a to je vratiti pobjednički mentalitet. Nakon nekoliko burnih mjeseci, selektor je napokon izabran i na nama igračima je da dokažemo kako nismo zaboravili igrati. Sve što se dešavalo, sada treba ostaviti iza nas i gledati u budućnost. Preostalo nam je malo vremena do prvih kvalifikacijskih utakmica i svi zajedno moramo udružiti snage kako bismo pokušali napraviti dobar rezultat", rekao je Džeko i nastavio:
"Svjesni smo da će to biti teško, ali uz podršku medija, saveza, navijača, možemo vratiti samopouzdanje, ali i povjerenje javnosti. Rezultat je jedino mjerilo i ono što se bude dešavalo na terenu odredit će našu sudbinu, a vrijeme će pokazati jesmo li uradili nešto dobro ili nismo. Sada, cilj je napraviti dobru atmosferu, a uz podršku svih nabrojanih, vjerujem da možemo uspjeti u tome, jer reprezentacija nam je svima bitna. Reprezentacija nam je svima nešto posebno i radujem se novim okupljanjima, te se nadam da ćemo u budućnosti pričati samo o dobrim rezultatima".
Selektor se sastao još i sa Senadom Lulićem (Lazio) i Miralemom Pjanićem (Barcelona), a za naredne dane planirana je posjeta reprezentativcima u ostalim ligama širom Starog kontinenta.
PROMO
Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!
Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!
Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!
Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi
VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!
Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude
Pratite najuzbudljivije utakmice domaćeg fudbala uživo na MY TV!
Meridian mijenja igru zauvijek – prihvati izazov!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba