AKTUELNO Tabaković ponovo zablistao: Asistencija i gol za prolaz u osminu finala! Još jedan velikan u borbi za fudbalera Sarajeva! Haos u Fiorentini: Džeko se sukobio s Piolijem, odlazi iz kluba? Sjajne vijesti za Barbareza pred odlučujuće mečeve Zmajeva! Mladi Zmaj zaludio skaute: Tri velikana u trci za njegov potpis! (VIDEO) Majstorija Tahirovića: Projektil za vodstvo Brondbyja! Zrinjski dobio derbi na Bijelom brijegu: Bilbija presudio Borcu! Skandalozno suđenje: Sudac Drago Tabak drastično oštetio juniore GOŠK-a! Barbarez objavio spisak igrača za Rumuniju i Austriju! Novi skandal: Rudar traži poništenje utakmice protiv Željezničara!
TRENER ŽELJE
Izjava Denis Ćorića ŠOKIRALA selektora Zmajeva!
HVALIO SVOG GOLMANA
- 20:24
- 22.02.2025
- Autor: BHFudbal.ba
Večeras je u okviru 19. kola odigran Vječiti derbi između FK Željezničar i FK Sarajevo na Grbavici.
Utakmica je završena rezultatom 0:0, a jedan od najboljih na terenu bio je golman Želje Vedad Muftić, kojeg je poslije utakmice spomenuo i trener Želje, te rekao da je on kalibar za reprezentaciju.
"Večeras je naš golman Mufta dokazao da je reprezentativni kalibar. Svaka mu čast. Zaslužio je poziv u reprezentaciju", izjavio je Ćorić trener Želje.
PROMO
SUPER HELI – HIT CRASH TURNIR: Uđi u zonu leta!
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici
GUMA M na Sajmu privrede u Tešnju premijerno prikazuje nove Renault i Dacia modele
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


