AKTUELNO DRAGULJ BH. FUDBALA: Novi gol Amara Memića! BARBAREZ ZADOVOLJAN: Kulenović pogodio protiv Feyenoorda! Bivši bh. reprezentativac oduševio u kvizu i uzeo veliku svotu novca! Tomislav Kiš donio VELIKU pobjedu Zrinjskom u Vrapčićima! Navijač Hajduka došao na derbi u Džekinom dresu TURKEŠ AIRLINES: Sarajevo protutnjalo Dobijem! Koja BUDALA je stavila termin utakmice u Doboju u 13:30? Čovjek kojeg cijeni bh. javnost uveo je Paris u Ligue 1 Navijači VELEŽA žele samo JEDNOG čovjeka za sportskog direktora ZLATNI BODOVI: Posušje slavilo protiv Igmana!


BANJA LUKA
Evo IMENA SUCA koji će dijeliti pravdu između Borca i Zrinjskog
WWIN LIGA BIH
- 15:26
- 05.12.2024
- Autor: BHFudbal.ba
U subotu, nedjelju i ponedjeljak igraju se utakmice 17. kola WWin lige Bosne i Hercegovine, a u centru pažnje je svakako derbi koji će biti odigran u Banjaluci.
Vodeći Zrinjski jedni je bez poraza u dosadašnjem dijelu sezone, a trenutno ima +3 u odnosu na Borac i +4 u odnosu na Sarajevo, koje ima i utakmicu više.
Duel Borca i Zrinjskog jedan je od najvažnijih u sezoni, a jasno je bi se Mostarci eventualnom pobjedom otisnuli ka tituli, dok će Borac učiniti sve da pobijedi i da se izjednači sa velikim rivalom. Sarajevo gostuje u Posušju i probat će pobjedom iskoristiti direktan sudar vodeće dvojke.
Za utakmice poput ove u Banjaluci delegiraju se provjerene i iskusne sudije, koje mogu da se nose sa velikim pritiskom i da upotpunosti dijele pravdu, pa je zbog toga Nogometni savez BiH ukazao povjerenje Irfanu Peljti, saznaje SportSport.
Smatra se najboljim sudijom Bosne i Hercegovine, tako da je očito napravljen dobar potez. Sarajlija neće imati lagan zadatak, ali definitivno je navikao na ovakve mečeve jer ih je odsudio na stotine u karijeri.
Peljto jedno vrijeme nije sudio, ali se nedavno vratio. Ove sezone je ukupno odradio pet utakmica u ligi. Sudio je i u Mostaru u 6. kolu kada je Zrinjski ermizirao s Borcem (1:1).
Prije toga sudio je duel GOŠK-a i Radnika (0:1) u prvom kolu, zatim igmana i Posušja (0:3) u 12., Posušja i GOŠK-a (1:2) u 15. i prije dva dana Igmanu i Veležu (1:1) u posljednjem kolu
PROMO
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!
Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti
SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM
AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun
Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda
SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba