3. KOLO

ODLIČAN MEČ NE PECARI: Mostarski Velež uspio izvući bod!

ŠIROKI JE IMAO VODSTVO OD 2:0

U susretu 3. kola M:tel Premijer lige BiH, Široki Brijeg i Velež su podijelili bodove (2:2).

Odlična igra Širokom se isplatila u 25. minuti kada je došao u vodstvo. Nakon brze akcije kapetan Dino Ćorić je glavnom spustio loptu za Pervana koji pronalazi nečuvanog Alena Jurilja, a mladi krilni napadač prebacuje golmana Bobića i pogađa za 1:0.

Širokobriježani su udvostručili vodstvo u 44. minuti. Angelov je dodao Jurilju, a on sa strane pronalazi Marka Pervana koji loše puca, no lopta se odbila od nogu kapetana Zvonića te mu je upisan autogol. Mostarci su u posljednjem napadu prvog poluvremena nakon veoma dobre akcije smanjili na 2:1.

Vehabović je fantastično dodao Mehmedu Ćosiću koji još bolje puca i zakucava loptu u mrežu golmana Martina Zlomislića.

U 66. minuti šok za domaće. Branimir Cipetić je u svom kaznenom prostoru srušio Brandaa, a sudac Admir Šehović pokazao je na bijelu tačku. Siguran realizator jedanaesterca bio je Fejsal Mulić.

Do kraja susreta gledali smo uzbudljivu utakmicu, obje momčadi su imale po nekoliko prilika za postizanje pogotka, no mreže su do posljednjeg sučevog zvižduka mirovale te je susjedski derbi završen podjelom bodova (2:2:).