AKTUELNO Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija Historijski dan za Čelik: Zeničani izmirili kompletan dug prema državi Sin Zvjezdana Misimovića bi mogao promijeniti reprezentaciju DNEVNICA JE BITNA: Suspendovani Kazlagić sudi za vikend! ZBOG KOGA SE IGRA FUDBAL: Hoće li Ultrasi biti u Vrapčićima? Hoće li USKOK pokucati na vrata Nogometnog saveza FBIH? SAVEZ KONAČNO PRELOMIO: Evo ko sudi mostarski derbi u subotu START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM Drama u Banjoj Luci: Struka suspendovala Gigovića, Kazlagića, Njegomirovića..., uslijedio poziv, pljuštale ostavke? Fudbal i uspon novih online kazina: Kako sportski fanovi utiču na industriju kockanja?


NYON
Misimović: Imamo prednost što igramo kući. Do nas je!
BARAŽ ZA EURO
- 12:53
- 23.11.2023
- Autor: Redakcija
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine je današnjim žrijebom saznala ime protivnika u polufinalu baraža za Europsko prvenstvo 2024. godine.
Zvjezdan Misimović, direktor reprezentacije, dao je izjavu povodom održanog žrijeba za baraž Evropskog prvenstva.
"Znamo Ukrajinu, igrali smo nedavno s njima u kvalifikacijama. Sigurno su najbolji protivnik.
Imamo prednost što igramo kući prvu utakmicu i eventualno finale bi isto igrali kući. Ako moramo igrati protiv Ukrajine, mislim da je bolje što smo ih odmah dobili u polufinalu.
Do nas je, bit će nadam se pun stadion i imamo dva puta 90 minuta da se plasiramo na Evropsko prvenstvo", rekao je Misimović.
PROMO
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!
Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti
SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM
AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun
Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda
SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖