AKTUELNO INTERVJU ZA BHFUDBAL.BA: Kinera aplikacija dostupna roditeljima! Haos u Pazaru! Igrač veličao ratnog zločinca, navijači poručili: Marš iz kluba! Ogroman udarac za Želju pred nastavak sezone: Povrijeđen ključni igrač! Legenda Želje žestoko prozvala Topuzovića: Ološ se već prodao! Žestoko saopštenje Veleža: Svjesno je nanesena direktna šteta klubu! Poslije kontroverze u Banjoj Luci stigla kazna za Topuzovića! Haos u bh. fudbalu: Legenda završila u krvi, igrači vadili sataru i pištolj! Dokle više? Novi skandal u Banjoj Luci, sudije kroje tabelu bh. lige! Skandal potresa bh. fudbal: Topuzović priznao da je oštetio Velež! Borac uz sudijsku pomoć stigao do pobjede nad Veležom



SRBIJA
Kadetski reprezentativac BiH na pragu prelaska u Getafe!
VELIKA NADA NAŠEG FUDBALA
- 14:43
- 21.11.2023
- Autor: Redakcija
Andrej Vlaisavljević, član kadetske reprezentacije Bosne i Hercegovine pozvan je da se pridruži treninzima španskog premijerligaša Getafea gdje će vrlo vjerovatno nastaviti svoju karijeru.
Mladi Andrej trenutno brani boje FK Brodarac iz Beograda u omladinskoj ligi Srbije, a rođen je 2006. godine u Beogradu dok je Andrejev otac rođeni Bišćanin, pa je tako i Andrej odlučio izabrati Bosnu i Hercegovinu kao svoju reprezentaciju. Inače, treba napomeuti kako je Brodarac jedna od najboljih nogometnih škola u Srbiji.
Španski Getafe prepoznao je veliki talenat te mu uputio poziv da se pridruži treninzima:
Nema sumnje da će Vlaisavljević i tako pokazati nogometno znanje, koje će nadamo se i selektori mladih reprezentacija BiH uočiti i pružiti mu šansu u juniorskoj selekciji BiH. Pomenuti igrač slovi za jednu od najvećih nada s ovih prostora.
Vlaisavljević je kapiten Brodarca te u svojim nogama već ima nekoliko utakmica i za seniorsku momčad. Treba još jednom napomenuti da je igrao za Srbiju ali je prihvatio poziv zemlje njegovog oca, Bosnu i Hercegovinu.
Iz izvora bliskih igraču dobili smo informacije da je na Vlaisavljevićevu adresu stiglo nekoliko ponuda evropskih klubova ali da su se odlučili da probaju u španskom velikanu.
Pomenuti igrač bio je na radaru Crvene Zvezde ali zbog pojedinih uslovljavanja igrača Vlaisavljević nije pristao na prelazak.
PROMO
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici
GUMA M na Sajmu privrede u Tešnju premijerno prikazuje nove Renault i Dacia modele
Džeko Comerc predstavio vrhunska sobna vrata na prestižnom sajmu u Celju
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba