AKTUELNO Mogao bi zaigrati za BiH: Fudbaler Barcelone stigao u Mostar Velež ostao bez važnog veziste – Srećković slobodan igrač Zrinjski doveo lijevog beka koji je sedam godina proveo u Dinamu Jedan od ključnih igrača ostaje među Rođenima! Povremeni reprezentativac BiH Rade Krunić pjevao himnu Srbije u Rusiji Barcelona sutra isplaćuje dug: Miralem Pjanić je među onima koji dobijaju novac Otkriven razlog zašto Amar Dedić još nije predstavljen u Benfici Ibrahim Šehić pred velikim transferom Nikola Katić dogovorio transfer u Schalke, ponovo će sarađivati s bh. trenerom Briljatni Zmajevi osvojili zlato u Hrvatskoj i izborili plasman na...


SRBIJA
Crvena Zvezda zabranila golmanu da nastupi protiv Kosova
DEŠAVANJA U KOMŠILUKU
- 12:55
- 01.11.2023
- Autor: BHFudbal.ba
Izrael će gostovati u Prištini 12. novembra bez prvog golmana Omrija Glazera. Čuvar mreže nije dobio dozvolu Crvene zvezde da brani protiv reprezentacije Kosova u kvalifikacijama za Euro 2024., a na Marakani imaju pravo na takvu odluku.
Utakmica se igra van standardnih termina, pa su klubovi dobili dopis UEFA-e da nisu u obavezi da puštaju igrače za taj meč. Crvena zvezda je to iskoristila, pa je Glazeru spuštena rampa i predočeno mu da je neophodan za superligaško gostovanje u Pančevu, prenosi N1.
Jasno je da postoje dva razloga zašto Glazer nema dozvolu da brani za reprezentaciju u Prištini i pored želje da bude u državnom timu za važan kvalifikacioni meč. Jedan jeste potreba da bude u timu jer je pouzadnija opcija od Popovića i Vasiljevića, a drugi, važniji, što navijačka grupa “Delije Sever” ne želi da fudbaleri Crvene zvezde igraju protiv Kosova.
Izraelski portal “One“ navodi da će sve biti jasno sljedeće sedmice oko Glazerovog statusa za meč u Prištini i da golman želi da brani, ali već je skoro izvjesno da neće dobiti dozvolu kluba i da ostaje u Srbiji da bi branio protiv Železničara u Pančevu.
Ostaje da se vidi kako će Glazer prihvatiti taj stav kluba u osjetljivim trenucima ratnog stanja između Izraela i Palestine, kao i kako će se nepojavljivanje u Prištini odraziti na budući status u reprezentaciji.
Očekuje se da 12. novembra brani Daniel Peretz iz Bayerna, što bi moglo da ga promoviše i u prvog čuvara mreže za naredne mečeve.
PROMO
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba