AKTUELNO Dedić seli u jednu od najjačih liga svijeta: Transfer na pomolu Otkriven razlog zašto je Ibišević napustio Ameriku Koga Sarajevo dovodi kada standardni prvotimci odlaze? Gogić stao na 'ludi kamen', GOŠK oduševio svojom čestitkom Tri kluba iz WWin lige BiH prate napadača GOŠK-a, i to nije SVE! HERCEGOVAČKI GOLGETER IZ NJEMAČKE – IVAN BURIĆ ODUŠEVLJAVA BROJKAMA! Rapsodija u Bihaću: Čapljina nokautirana u prvom poluvremenu! Bordo klub ostao bez jednog od glavnih igrača Produžio ugovor, pa šokirao sve: Bh. Zmaj pred transferom karijere! Ziljkić blizu povratka u Premijer ligu, Mostar moguć naredni korak


POČINJU TRENINZI U KAMPOVIMA
Italijanska vlada popustila, odobreni treninzi u klupskim centrima
OD SUTRA U TRENAŽNOM PROCESU
- 19:36
- 03.05.2020
- Autor: BHFudbal.ba 3
Italijanska vlada prije par dana zabranila je klubovima korištenje trening centrova za treniranje, nakon što su nekolike regije iz Italije dale odobrenje klubovima.
Odlučeno je dakle bilo nema treniranja u trening centrovima, ali ima na otvorenom, nakon čega su se pobunili klubovi, pa su iz Vlade shvatili da su pogriješil i promijenili su odluku.
Tako će od sutra igrači moći da treniraju u trening centrima uz obaveznu socijalnu distancu i osiguravanje svih potrebnih uslova za zaštitu igrača. Ono što svakako raduje jeste i da će klubovi od 18. maja moći organizovati i grupne treninge, pa sve sluti na skori povratak sezone u Seriji A.
PROMO
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
AdmiralBet vas vodi na Eurobasket: Ljetuj na Kipru i bodri Zmajeve!
Meridianbet uz plemenitu misiju FK Sarajeva i FK Željezničara
Iskustvo ili mladost, Ronaldo ili Yamal – Pokaži svoje znanje uz najbolje kvote u Meridianu
Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu
U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
MEGA ŠANSA SVAKI DAN: Zgrabi čak 30 posto bonusa na uplatu
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖