AKTUELNO LUDNICA U BEOGRADU: Zvezda gubila 0:3, a onda... Igrao je za BiH, ima 39 godina i preuzeo je slavni belgijski klub! ŠTA ČEKAŠ BARBA? Legendarni Zmaj završio transfer! BRAVO, SINE! Ima 19 godina i igra u prvom sastavu u Ligi prvaka Borac doveo novo pojačanje, bio je kapiten kod Dudića! Bičo kao vino: Izabran u najboljim tim kola njemačke Cvajte! LUCKY’S 6 LOSER U MERIDIANU: Potpuni promašaj pretvara u slavlje DOK GA SAVEZ ŠIKANIRA: Peljto dobio novi evropski meč MOŽE LI SE LEŽAT, LJUDINO? Đekanović zaboravio na pripreme I SARAJEVO VOLI SAMBU: Brazilac stiže na Koševo!
BUŽIM
Završen 27. Malonogometni turnir 'Izet Nanić' u Bužimu!
SPEKTAKL U BUŽIMU
- 11:32
- 15.08.2023
- Autor: Redakcija
U Bužimu je sinoć završen 27. po redu Malonogometni turnir 'Izet Nanić'.
Pobjednik turnira je ekipa BEGI BOYS ADVANTAGE ELECTRIC BOYS koja je u finalnoj utakmici bila od ekipe ŠEKIĆA DOLOVI - HAKIĆI sa rezultatom 5:1.
Sinoćni spektakl u Bužimu pratilo je oko 5.000 gledatelja. Bakljada i vatromet su bili odgođeni zbog tragičnog događaja u Gradačcu.
Jedan od generalnih spoznora tunira je i Grad Sarajevo, a zahvalnicu i ime Grada primio je gradski vijećnik Vedad Deljković.
PROMO
LUCKY’S 6 LOSER U MERIDIANU: Potpuni promašaj pretvara u slavlje
POLETI U AVANTURU: Čeka te bet za besplatan let
AdmiralBet takmičenje: Serviraj tikete i pokupi keš!
Jeste li spremni za spektakularni doček Nove godine u Adventage clubu u Cazinu?
Slavite kao pobjednici: Zgrabite Amusnet priliku od 10.000 KM
Ekspertski tiket dana: Prepiši najbolje tipove za Boxing Day i profitiraj
MERIDIAN UBRZANJE: Čeka te 2.000 KM bonusa dobrodošlice
NLB banka lansirala novu web stranicu koja pruža unaprijeđeno korisničko iskustvo!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba