AKTUELNO Gotovo je sve: Fabrizio Romano otkrio Edin Džeko ima novi klub! Sudije za baraž su određene: Spektakl i drama nas čekaju u borbi za Prvu ligu FBiH! Mašina za golove stigla u Zrinjski: Mostarci doveli najubojitijeg napadača iz Prve lige RS Bivši igrač Željezničara blistao u Francuskoj: Skauti oduševljeni Fabrizio Romano piše o novom bh. dragulju: Milan i Roma u borbi za potencijalnog Zmaja Nevjerovatna čast za bh. sudije: Ponos Bosne i Hercegovine na velikoj evropskoj sceni Ermin Bičakčić pravi iznenađujući transfer i dolazi u HNL? Bakljada i vatromet za 80. rođendan Čelika Sve će gorjeti na Kipru: ‘Zmajevi’ će imati veliku podršku Igrač Tottenhama oženio bivšu reprezentativku BiH


BUGARSKA
Ivaylo Petev osvojio duplu krunu u Bugarskoj
ZAJEDNO SA DVA POMOĆNIKA IZ BIH
- 06:40
- 08.06.2023
- Autor: Redakcija
Fudbaleri Ludogoretsa odbranili su titulu prvaka bugarske nakon što su savladali Cherno More u gostima sa 0:1 i tako stigli do 85 bodova, samo jednog više u odnosu na CSKA iz Sofije.
Slavio je i CSKA protiv Levskog sa 2:0, ali mu to neće mnogo značiti jer je bivši selektor Zmajeva Ivaylo Petev uspio donijeti novu titulu Ludogoretsu.
Ludogoretsu je ovo 12. uzastopni naslov, a za njega najveće zasluge ima bivši selektor reprezentacije BiH Ivaylo Petev, koji je ekipu preuzeo kad je zaostajala za CSKA četiri boda. Ipak, zabilježio je samo dva remija u svim utakmicama lige, a pored toga je osvojio i Kup Bugarske, te je tako kompletirao duplu krunu.
Pored Peteva, zasluge za uspjeh svakako ima i dvojac iz Sarajeva, trener golmana Adi Adilović te videoanalitičar Admir Kozlić, koje je Petev pozvao sa sobom u stručni štab Ludogoretsa kada je preuzimao klub.
Ludogoretsu je ovo tek treća dupla kruna u historiji, a prva poslije 2014. godine.
PROMO
Sve će gorjeti na Kipru: ‘Zmajevi’ će imati veliku podršku
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
AdmiralBet vas vodi na Eurobasket: Ljetuj na Kipru i bodri Zmajeve!
Meridianbet uz plemenitu misiju FK Sarajeva i FK Željezničara
Iskustvo ili mladost, Ronaldo ili Yamal – Pokaži svoje znanje uz najbolje kvote u Meridianu
Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu
U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba