AKTUELNO BOMBA IZ SRBIJE: Dudić preuzima najveći klub u državi? Kapiten Širokog Brijega osvjetlao obraz svog kluba tokom intoniranja himne! BORDO DOMINACIJA: Sarajevo na korak od osvajanja Kupa BiH! Kada će na teren Zrinjski, Borac, Sarajevo, Željezničar? Katalonci izvukli dokaz: Opljačkao nas je prijatelj Real Madrida ČUDA SU MOGUĆA: Od Prve lige FBIH do Superlige Rumunije Ćurić uputio salvu uvreda i psovki novinaru, Udruženje sportskih novinara BiH traži sankcije DŽAKMIĆ ODABRAO: Ovo je spisak kadetske reprezentacije BiH Svi su u šoku: Da li je Barcelona pokradena sinoć protiv Intera? KREĆU LI PROMJENE: Predsjednik komiteta izbačen na 15 mjeseci!


SARAJEVO
Evo koji klub je najgledaniji u Premijer ligi BiH!
ŽELJEZNIČAR NA PRVOM MJESTU
- 10:06
- 30.05.2023
- Autor: BHFudbal.ba
Utakmicama m:tel Premijer lige u tek završenoj sezoni prisustvovalo je 460448 gledalaca.
Najveću posjetu na domaćim utakmicama imao je Željezničar - 116028, dok je najmanje gledalaca bilo na domaćim utakmicama Tuzla City - 8000.
Susret sa najviše gledalaca (13000) odigran je u 31. kolu, kada su se na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase" sastali Sarajevo i Željezničar.
Ukupan broj navijača:
- Željezničar – 6.825 navijača
- Sarajevo – 4.579
- Posušje – 2.678
- Zrinjski – 2.565
- Borac – 2.347
- Široki Brijeg – 2.293
- Velež – 2.106
- Sloboda – 2.050
- Leotar – 969
- Sloga Meridian – 956
- Igman – 748
- Tuzla – 500
PROMO
EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!
Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti
SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM
AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun
Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖