MOSTAR

Velež: Sudiju Sivca će istraživati Tužiteljstvo BiH gdje i sam radi!

ŽESTOKO SAOPŠTENJE VELEŽA

U FK Velež očito ne mogu više trpjeti zbog, kako vjeruju, nepravde koja im je nanesena u posljednjim

U Veležu su posebno ogorčeni na suca Ermina Sivca koji je priznao pobjednički pogodak Željezničaru, iako je njihov igrač napravio očit prekršaj na golmanu Veleža, ali još nisu preboljeli ni Sabriju Topalovića, koji ih je, kako oni vjeruju, oštetio u Širokom Brijegu.

Stoga su se oglasili priopćenjem u kojem tvrde da će Sivca prijaviti nadležnim institucijama i koje donosimo u cjelosti.

- Upravni odbor Fudbalskog kluba Velež izražava ogorčenje nakon brutalne nepravde učinjene ovom klubu na utakmici protiv Željezničara na Grbavici u režiji sudije Ermina Sivca. Prekršaj nad golmanom Veleža koji je prethodio pobjedonosnom golu domaćina vidjela je cjelokupna bh. javnost, ali sudija Sivac nije.

- Da će izvršitelji najprljavijih poslova na terenu raditi protiv Veleža dalo se naslutiti još u Tuzli na utakmici protiv Tuzle City kada nam je pobjeda sudijskom odlukom oteta u posljednjim sekundama. Potom u Širokom Brijegu kada sudija Sabrija Topalović nije svirao čisti kazneni udarac za Velež.

- Prešli smo preko toga vjerujući da se slična nepravda na terenu neće ponoviti. Međutim, nakon sinoćne lakrdije na Grbavici odlučili smo da se oglasimo i javnosti saopštimo da je očito Velež problem kada je u situaciji da se u vrhu tabele bori za izlazak na evropsku scenu.

- Da je situacija obrnuta, da naš klub nije tako visoko Topalović i Sivac ne bi uopšte u tome vidjeli problem i sve bi po njihovim aršinima bilo uredu. Ovako, kada je Velež pri vrhu i u igri za Evropu svjedočimo brutalnoj krađi i pljački našeg kluba.

- Koliki je apsurd u tome što se sinoć dešavalo na Grbavici svjedoči i činjenica da je dotični Ermin Sivac uposlenik Tužiteljstva BiH i da će se najvjerovatnije desiti da će ga institucija u kojoj je zaposlen istraživati, a paradoks i nečuveno je to da Sivac već deset godina živi u Sarajevu. Kako je moguće da klubu iz Sarajeva sudi sudija iz Sarajeva? 

VEZANE VIJESTI

MOSTAR

Velež pokazao sliku iz svlačionice i pohvalio Dobojlije

MOSTAR

Velež sa četiri gola ispratio Slogu

KONJIC

U debiju novog trenera Velež slavio sa 4:2 protiv Igmana

MOSTAR

ŠOK U MOSTARU: Velež prekinuo ugovor sa Anđušićem

MOSTAR

Velež u zadnjim minutama do trijumfa nad Željezničarom

PROMO

Pitali ste se hoće li se Enis vratiti u Bingo? Odgovor je potvrdan, ali...

MD SHOP NAGRAĐUJE: Registruj se i osvoji 66 KM bonusa!

AdmiralBet: Poklon od 20 KM Freebeta za registraciju bez uslova!

Hifa Petrol uplatila puni iznos za odlazak Merjeme Džafić na SP

Luksuzni apartmani Casa Al Mare u Bečićima odlično mjesto za vaš odmor!

Hifa Petrol nagradila Lanu Pudar sa 9.000 KM za izvanredne rezultate

AdmiralBet: Tipuj svaki dan, osvoji nagrade i neka tvoje znanje postane profit!

AdmiralBet: Zgrabi 50 posto freebeta na depozit uz promo kod: EVROPA

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI

BHFudbal.ba i naši partneri upotrebljavamo neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Prihvati i zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Nastavkom upotrebe ovih stranica i klikom na dugme "Prihvatam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Prihvati i zatvori