30. KOLO

JE LI VELEŽ OŠTEĆEN? Željezničar slavio protiv Veleža!

ZANIMLJIV MEČ NA GRBAVICI

U okviru 30. kola Premijer lige BiH Željezničar je na svom terenu dočekao mostarski Velež i slavio rezultatom 1:0.

Tim Nermina Bašića bio je bolji u prvom dijelu igre, a dobru igru krunisao je u 20. minuti: Pogodio je Santos poslije velike gužve nakon kornera i ubacivanja Štilića.

U drugih 45 minuta Rođeni su zaigrali znatno angažovanije, a u 52. minuti uspjeli su poravnati pogotkom Anđušića.

I poslije toga Velež je nastavio s dobrom igrom. U 57. minuti Muftić je lijepom paradom zaustavio Walacea.

U 63. minuti Štilić iz kornera pogađa prečku, a u 72. minuti rezervista Haračić donosi Želji pobjedu. Reklamirali su gosti prekršaj nad golmanom Hadđikićem, negodovali kod sudije Sivca, ali uzalud jer arbitar iz Zenice pokazao je na centar.

Veliku priliku za izjednačenje Velež je imao u 78. minuti preko Haskića, koji sa pet metara nije uspio glavom pospremiti loptu u mrežu.

VEZANE VIJESTI

MOSTAR

Hercegovac iz Engleske kandidat za direktora Veleža?

BANJA LUKA

Kada će na teren Zrinjski, Borac, Sarajevo, Željezničar?

ZENICA

Ćurić uputio salvu uvreda i psovki novinaru, Udruženje sportskih novinara BiH traži sankcije

GRBAVICA

Željezničar će dobiti 4.6 miliona eura: Al-Jaber napušta Grbavicu?

MOSTAR

Ovo su prepreke Zrinjskom na putu ka tituli prvaka BiH

PROMO

NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!

AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!

EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM

Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija

START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM

HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!

Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti

SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI