AKTUELNO Bakljada i vatromet za 80. rođendan Čelika Sve će gorjeti na Kipru: ‘Zmajevi’ će imati veliku podršku Igrač Tottenhama oženio bivšu reprezentativku BiH Mladi BOSANAC osvojio Bundesligu! Dedić seli u jednu od najjačih liga svijeta: Transfer na pomolu Otkriven razlog zašto je Ibišević napustio Ameriku Koga Sarajevo dovodi kada standardni prvotimci odlaze? Gogić stao na 'ludi kamen', GOŠK oduševio svojom čestitkom Tri kluba iz WWin lige BiH prate napadača GOŠK-a, i to nije SVE! HERCEGOVAČKI GOLGETER IZ NJEMAČKE – IVAN BURIĆ ODUŠEVLJAVA BROJKAMA!


ZAGREB
Dejan Lovren i Marcelo Brozović vikali 'Za dom spremni'
OČEKUJE SE REAKCIJA HNS-a
- 11:06
- 19.12.2022
- Autor: Redakcija
Hrvatski reprezentativci jučer su spektakularno dočekani u Zagrebu pred gotovo 100 hiljada ljudi nakon osvajanja bronce na Svjetskom prvenstvu u Kataru.
Nakon toga igrači su se zaputili na razne lokacije, a Dejan Lovren i Marcelo Brozović završili su u Velikoj Gorici u kafiću Epic Brozo Marcela Brozovića.
Tamo je nastala velika fešta, a u jednom trenutku neki su skinuli i majice. Poseban delirij u Brozovićem kafiću nastao je kada je bend zapjevao Čavoglave i Kninsku kraljicu od Marka Perkovića Thompsona. Video je uživo emitiran na Facebooku kafića Epic Brozo. U jednom trenutku Lovren i Brozović viču "Za dom spremni".
Kako je to izgledalo, pogledajte u videu.
PROMO
Sve će gorjeti na Kipru: ‘Zmajevi’ će imati veliku podršku
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
AdmiralBet vas vodi na Eurobasket: Ljetuj na Kipru i bodri Zmajeve!
Meridianbet uz plemenitu misiju FK Sarajeva i FK Željezničara
Iskustvo ili mladost, Ronaldo ili Yamal – Pokaži svoje znanje uz najbolje kvote u Meridianu
Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu
U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖