AKTUELNO Ivanković: U Vrapčićima našom igrom želimo do 3 boda Na današnji dan prije 29 godina fudbal se vratio na Grbavicu Posušje dočekuje Igman u grčevitoj borbi za opstanak Puzigaća: Nikada nećemo odustati, zato se zovemo Borac MOSTAR GORI: Sukobili se Admir Vladavić i Nemanja Bilbija Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija Historijski dan za Čelik: Zeničani izmirili kompletan dug prema državi Sin Zvjezdana Misimovića bi mogao promijeniti reprezentaciju DNEVNICA JE BITNA: Suspendovani Kazlagić sudi za vikend! ZBOG KOGA SE IGRA FUDBAL: Hoće li Ultrasi biti u Vrapčićima?


BANOVIĆI
EMOCIJE: Prvi gol Mehmedovića nakon velike porodične tragedije!
MLADI FUDBALER SLOBODE
- 14:45
- 20.11.2022
- Autor: BHFudbal.ba
Eldar Mehmedović, prvotimac FK Sloboda i U21 reprezentativac Bosne i Hercegovine, nakon što je samo prije sedam dana u tragičnom događaju izgubio oca i majku danas se upisao u strijelce u meču protiv Igmana.
U 55. minuti glavni sudija na utakmici Irfan Peljto pokazao je na bijelu tačku u korist Slobode.
Povjerenje je ukazano upravo Eldaru Mehmedoviću koji je bio precizan sa 11 metara za vodstvo Slobode od 4:0. Nakon što je Mehmedović zatresao mrežu Igmana usljedio je emotivan trenutak kada su svi saigrači sa terena, rezervni sa klupe kao i stručni štab potrčali do Mehmedovića da mu čestitaju na golu i pruže podršku u ovim za njega teškim danima.
OVDJE POGLEDAJTE NAJEMOTIVNIJI TRENUTAK U BANOVIĆIMA!
PROMO
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!
Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti
SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM
AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun
Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda
SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba