AKTUELNO Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija Historijski dan za Čelik: Zeničani izmirili kompletan dug prema državi Sin Zvjezdana Misimovića bi mogao promijeniti reprezentaciju DNEVNICA JE BITNA: Suspendovani Kazlagić sudi za vikend! ZBOG KOGA SE IGRA FUDBAL: Hoće li Ultrasi biti u Vrapčićima? Hoće li USKOK pokucati na vrata Nogometnog saveza FBIH? SAVEZ KONAČNO PRELOMIO: Evo ko sudi mostarski derbi u subotu START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM Drama u Banjoj Luci: Struka suspendovala Gigovića, Kazlagića, Njegomirovića..., uslijedio poziv, pljuštale ostavke? Fudbal i uspon novih online kazina: Kako sportski fanovi utiču na industriju kockanja?


BANJA LUKA
Dodik: Odigrat će se meč Rusija-BiH, biće bojkota igrača, ali napravit će se tim!
ČLAN PREDSJEDNIŠTVA BiH
- 13:00
- 27.09.2022
- Autor: BHFudbal.ba
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik gostovao je u emisiji "Oko" RTS televizije gdje je govorio ponovo o fudbalskoj reprezentaciji. Dodik je još jednom potvrdio da direktno urgira za prijateljski meč Rusija-BiH, te da radi sve da do tog susreta dođe.
Dodik je na pitanje novinara hoće li do utakmice Rusija – BiH 19. novembra u St. Peterburgu doći, odgovorio sljedeće:
“Fudbalski savez BiH, koliko ja znam, donio je tu odluku. Meni je to važno zbog Rusije. Ja neću ni tada navijati za Bosnu i Hercegovinu, ali mi je drago da se odigra jedna takva utakmica” naveo je Dodik i nastavio.
“Vjerujem da će se utakmica odigrati. U ovom trentku djeluje da hoće. Vidjet ćemo, ima još vremena do toga. Ali mislim da ovi ljudi nisu spremni da se povuku. Moguće da dođe do bojkota igrača, reprezentativaca, ali je moguće da se napravi sastav koji je moguć, pa da se odigra ta utakmica” rekao je član predsjedništva BiH.
Novinar emisije “Oko” zatim je postavio dodatno pitanje Dodiku: “Jedinstvena prilika da Srbi počnu da igraju za BiH?”
“Srbi i ne bi trebali da igraju za Bosnu i Hercegovinu. Ali u ovom slučaju, imajući u vidu kontekst u kojem ni jedna evropska reprezentacija ne želi ili neće da igra fudbalsku utakmicu sa Rusijom, a koja je neopravdano izbačena iz svih takmičenja, klupskih i reprezentativnih, onda mi djeluje korektno i fer s naše strane, bar u RS-u, da pokušamo da se to desi” izričit je lider SNSD-a.
PROMO
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!
Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti
SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM
AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun
Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda
SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba