AKTUELNO Huligani upali na teren i izazvali žestoku makljažu Štimac izazvao buru odmah po dolasku: “Zrinjski je klub pobjedničkog mentaliteta, za razliku od Sarajeva i Borca!” Atić podigao atmosferu na Musinoj svadbi: Zapjevao Sinanov hit i oduševio sve prisutne Suze ispred zgrade: Navijači u očaju molili Feđu Dudića da ostane! Delije udarile na Vučića: Brutalne poruke s tribina, predsjednik Srbije ostao bez podrške? Cazin se oprašta od 17-godišnjeg Hamze Perviza: Tuga u gradu, bol u srcima BOMBA IZ SRBIJE: Feđa Dudić podnio ostavku nak Denis Lasić – čovjek koji uništava Zrinjski? EKSKLUZIVNO: Adnan Maljević Kinez o razvoju mladih sportista, ulozi roditelja i novoj aplikaciji KINERA Igrao za Hrvatsku, a sada će obući dres druge reprezentacije sa Balkana



BANJA LUKA
ZVANIČNO: Banjalučki Borac doveo novog trenera iz Srbije!
KONTRAVERZNI TRENER STIGAO U BiH
- 13:55
- 05.06.2022
- Autor: BHFudbal.ba
Srbijanski stručnjak Nenad Lalatović novi je trener banjalučkog Borca.
Lalatović je nedavno završio suradnju s Radničkim iz Kragujevca, čime se otvorila mogućnost Borcu da ga dovede u svoje redove, što nisu uspjeli prije nekoliko mjeseci.
Inače, kao najveći favorit za klupu Borca spominjao se njihov bivši trener Vinko Marinović, no odlučili su za trenera koji je vodio Crvenu zvezdu, Radnički iz Niša, Vojvodinu i U21 reprezentaciju Srbije.
PROMO
Za svaki gol FK Sarajevo ti osvajaš 5 KM I 5 Lucky’ 6 rundi: Bordo tim i Meridian nastavljaju evropsku priču
MERIDIAN I FK SARAJEVO: Nastavak strateškog partnerstva
Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače
PAZI PLAVI VOZ GAZI: Odigraj da Željezničar prolazi i častimo te sa 10 KM freebeta
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖