BANJA LUKA

Dva penala u Banjoj Luci i nevjerojatan promašaj Širokog

(Foto: Jabuka TV)

Borac i Široki Brijeg odigrali su 1:1 u susretu 30. kola Premijer lige BiH igranom u srijedu navečer u Banjoj Luci.

Domaći su imali terensku inicijativu, no u 37. minuti Bože Vukoja je bio siguran realizator jedanaesterca za vodstvo gostiju od 0:1. Prethodno je Molls faulirao Ikića.

Drugo poluvrijeme otvoreno je, u najmanju ruku sumnjivim, jedanaestercom za Borac. Ikić je pokušao oduzeti loptu protivničkom igraču koji je olako pao te je se sudac Aleksandar Njegomirović pokazao na najstrožu kaznu. Ikić je dobio žuti karton, a ”požutio” je i trener Ivica Barbarić.

Dejan Meleg bio je siguran izvođač te u 50. minuti pogađa za 1:1.

Dvadesetak minuta nakon toga, nevjerojatan promašaj Širokobriježana. Valinčić, Rozić i Ikić su izašli pred gol Borca, zaobišli Ćetkovića, Ikić u praznu mrežu ne ubacuje loptu i vraća Roziću koji promašuje s pet metara.