AKTUELNO Ibišević o nogometu u BiH: Politika se miješa u sve, čak i u suđenje! Šok iz Njemačke: Mladi navijač Zrinjskog pronađen mrtav u Mainzu Džeko izazvao buru izjavom, Pioli mu odgovorio bez dlake na jeziku Zrinjski pao u Njemačkoj: Mainz slavio protiv prvaka BiH (VIDEO) Džeko pokazao klasu i zabio protiv Rapida! VELIKI TRANSFER: Željo doveo igrača iz Arsenala! Operisan Madžid Šošić: Slijedi mu duga pauza! Nove informacije o Dedićevoj povredi zabrinule Barbareza! Napokon stigla odluka: Topuzović suspendovan do daljnjeg! Štimac žestoko napao Borac: Jasna je namjera sudija da im pomognu!
ZAGREB
Minijatura Luke Menalo obilježila prijateljski meč na Maksimiru!
SJAJAN GOL REPREZENTATIVCA BiH
- 21:50
- 28.04.2022
- Autor: BHFudbal.ba
Na stadionu Maksimir zagrebački Dinamo i Dinamo iz Kijeva odigrali su 2-2 za pomoć Ukrajini.
Već u 18. minuti vodio je Dynamo 0:2. Prije prvog gola Martin Baturina pogodio je stativu, a nakon drugog se činilo da će gosti iz Ukrajine, osokoljeni tim vodstvom, još malo dodati gas, zabiti još neki gol. Međutim, nakon dobro driblinga i asistencije Gabrijela Rukavine, inače sina Tomislava Rukavine, Crnogorac Vukotić sjajno je pogodio s 18 metara, od grede u mrežu.
A nešto kasnije, odlično je poentirao Luka Menalo. Bio je to solo-prodor i kvalitetna egzekucija, Menalo se vratio nakon povede i odmah zabio.
PROMO
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici
GUMA M na Sajmu privrede u Tešnju premijerno prikazuje nove Renault i Dacia modele
Džeko Comerc predstavio vrhunska sobna vrata na prestižnom sajmu u Celju
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


