VRAPČIĆI

GOLIJADA U MOSTARU: Velež demolirao Posušje sa 5:2!

UVJERLJIV TRIJUMF ROĐENIH

Iako je Velež praktično već zatvorio premijerligašku priču, i okreće se finalu Kupa BiH, momčad Feđe Dudića nije imala razumijevanje za probleme gostiju iz Posušja, kojima je svaki bod dragocjen.

Velež je deklasirao Posušje s visokih 5:2, i to nakon što je već nakon 40 minuta postigao tri gola i riješio pitanje pobjednika. Prva dva gola postigao je Nemanja Anđušić, a na 3:0 u 39. minuti povisio je Đani Salčin

Treba reći i da je kod dva pogotka Rođenih asistent bio Samir Radovac. Gosti su u sudačkoj nadoknadi prvog dijela smanjili preko Darija Pavkovića, no u drugom dijelu njihove muke su se nastavile.

Alen Dejanović je u 51. minuti pogodio za 4:1, a oko tri tisuće gledatelja u 79. minuti vidjelo je i peti gol. Strijelac je bio Dženan Zajmović.

U završnici je poraz Posušja ublažio Josip Barišić golom za 5:2.