AKTUELNO Derbi između Veleža i Željezničara pripao Milošu Gigoviću Noć istine za prvaka BiH: Zrinjski večeras ima priliku izboriti evropsku jesen Poznato koliko će zarađivati sudije u Prvoj i Drugoj ligi Federacije BiH Ovo su poražavajuće vijesti za bh. fudbal: Kipar je daleko ispred nas Željezničar obrisao bivšeg igrača iz historije jer je potpisao za Sarajevo Sejmenović potpisao za tim u Prvoj ligi FBiH Vahid Halilhodžić otkrio zašto je odbio BiH Barbarez: Volio bih navijačima dati atraktivnu reprezentaciju koju žele gledati Navijači žele povratak Džemila Šoše na čelo Veleža Standardni reprezentativac BiH pravi veliki transfer



FRANCUSKA
Lionel Messi zabio golčinu i donio titulu prvaka PSG-u
PSG PRVAK FRANCUSKE
- 21:25
- 23.04.2022
- Autor: BHFubal.ba
PSG je večeras remizirao protiv Lensa u 34. kolu Ligue 1.
U 68. minuti PSG je poveo sjajnim golom Lea Messija, da bi Corentin Jean donio je važan bod gostima, koji se bore za Ligu prvaka.
Parižani su se drugoplasiranom Marseilleu odvojili na nedostižnih 18 bodova.
PSG-u je ovo deseti naslov francuskog prvaka, po čemu se izjednačio s dosad najuspješnijim klubom u historiji, Saint-Etienneom. Ovo mu je ujedno i osma titula u posljednjih deset sezona - niz su Parižanima poremetili samo Monaco (2017.) i Lille (2021.). Prve dvije titule PSG je osvojio 1986. i 1994. godine.
PROMO
Pratite najuzbudljivije utakmice domaćeg fudbala uživo na MY TV!
Meridian mijenja igru zauvijek – prihvati izazov!
Za svaki gol FK Sarajevo ti osvajaš 5 KM I 5 Lucky’ 6 rundi: Bordo tim i Meridian nastavljaju evropsku priču
MERIDIAN I FK SARAJEVO: Nastavak strateškog partnerstva
Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače
PAZI PLAVI VOZ GAZI: Odigraj da Željezničar prolazi i častimo te sa 10 KM freebeta
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖