AKTUELNO Provokacija BH Fanaticosa poslije pobjede: Rumuni više ne svraćaju u Zenicu! UEFA odredila sudijsku postavu za veliki okršaj Austrije i BiH! Barbarez u ogromnom problemu: U Beču bez tri ključna igrača! Lucescu žestoko vrijeđao našu reprezentaciju poslije poraza! (VIDEO) Hrvatski komentator poludio nakon Bajraktarevićeve majstorije! Junak večeri progovorio: Bajraktarević poslao jasnu poruku pred Austriju! Džeko poslao snažnu poruku: Ova reprezentacija ima lijepu budućnost! Barbarez jasno poručio: Idemo u Beč po pobjedu! Ovu utakmicu čekamo od Litvanije: Protiv Austrije igramo za SP! Zmajevi srušili Rumuniju: Nevjerovatan preokret za veliku pobjedu!
APENINI
POVRATAK U ITALIJU: Pjanić seli u redove rivala Rome i Juventusa!?
ŠPANSKI MEDIJI PRENOSE
- 10:25
- 21.04.2022
- Autor: Redakcija
Posljednje dvije sezone za Miralema Pjanića nisu baš najsjajnije u karijeri.
Po dolasku u Barcelonu iz Juventusa bio je zapostavljen kod Ronalda Koemana, a od ljeta je na posudbi u Bešiktašu gdje je odlično počeo, no sada muči muku s povredama.
Ipak, čini se da će iduće sezone imati novu priliku za povratak na veliku scenu.
Kako prenose mediji u Španiji, slavni Milan stoji u redu za posudbu Miralema Pjanića, te bismo od ljeta u Derbyju della Madonnina mogli gledati Miralema Pjanića i Radeta Krunića s jedne, a Edina Džeku s druge strane.
Također, Barcelone će pristati na posudbu Pjanića, ali samo s opcijom obaveznog otkupa ugovora bh. veznjaka.
PROMO
MrBit je stigao: Poklon dobrodošlice i najbolja kvota za BiH-Rumunija
Put do Mundijala vodi i do poklon tiketa: BiH protiv Rumunije za historijsku šansu uz najveće kvote u Meridianu
MERIDIAN DOBRODOŠLICA: Tri bonusa da osjetiš razliku!
Ekskluzivna ponuda sobnih vrata sa skrivenim šarkama u Džeko Comerc!
SUPER HELI – HIT CRASH TURNIR: Uđi u zonu leta!
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


