AKTUELNO Pogledajte kako izgleda ruka Edina Višće nakon teškog loma! PORAZ ROĐENIH: Leotar slavio protiv Veleža u Trebinju! UŽASNA POVREDA EDINA VIŠĆE: Hitno je prebačen u bolnicu! Fudbaleri Slobode u Banovićima dočekuju Borac iz Banja Luke Zašto je došlo do zastoja na renoviranju stadiona Tušanj? ZVANIČNO: Miralem Pjanić 'zadužio' novi broj na dresu! Pirić i Miličević sa AEK-om izbacili Partizan iz Europske lige! ZVANIČNO: FIFA pomjerila početak Svjetskog prvenstva! Zrinjski saznao protivnika u play-offu Konferencijske lige! BRAVO PLEMIĆI: Zrinjski se plasirao u play-off Konferencijske lige!
ZENICA
RADOSNE VIJESTI ZA ZENIČANE: Zenički simboli ponovo skupa!
BOLJI DANI DOLAZE ZA ZENIČKI ČELIK
- 16:06
- 07.04.2022
- Autor: Redakcija
Na radost članova, navijača i simpatizera NK Čelik Zenica, ponosno objavljujemo da je uspostavljena saradnja s kompanijom ArcelorMittal Zenica, stoji u saopštenju NK Čelik.
Dalje vam prenosimo u cijelosti saopštenje kluba iz Zenice:
"Nakon gotovo 15 godina, obnovljena je saradnja s kompanijom koja upravlja zeničkom željezarom, te čvrsto vjerujemo da će novo partnerstvo, kao garancija neraskidive veze ova dva zenička simbola, trajati decenijama.
Poštujući orijentaciju kompanije ArcelorMittal Zenica da ne sponzorira profesionalni sport nego da sredstva ulaže u razvoj lokalne zajednice, ovo partnerstvo će biti usmjereno u unaprjeđenje omladinskog pogona našeg kluba.
Čvrsto vjerujemo da ćemo kao klub opravdati ukazano povjerenje, te uz podršku novog partnera nastaviti biti dostojan reprezent svih Čelikovaca!
„Zaista mi je zadovoljstvo biti na fudbalskom terenu. Ovo je za mene veoma dobar osjećaj i velika motivacija. Čelik je već simbol grada Zenice, kao i naša kompanija koja već 130 godina proizvodi čelik u ovom gradu. Siguran sam da je Čelik uradio mnogo dobrih stvari u prošlosti i da će nastaviti s tim i u budućnosti. Veoma sam zadovoljan rukovodstvom kluba koji pokušava da izgradi pravu organizaciju. Siguran sam da će i uspjeti u tome. Imaju jasne planove i vidim da su toliko motivisani da to i ostvare. Počevši od djece, pa na višim nivoima, to zaista ide u pozitivnom smjeru. Sretan sam što mogu reći da je naša kompanija jedan od učesnika u uspjehu NK Čelika i siguran sam da će Čelik postati jak kao proces proizvodnje čelika u ArcelorMittalu Zenica“, poručio je Generalni direktor kompanije ArcelorMittal Zenica, Nikhil Mehta.
„Izuzetno smo ponosni zbog obnavljanje ove saradnje nakon gotovo 15 godina. Upoznati smo sa činjenicom da su naši prethodnici, nažalost, bezuspješno, u više navrata pokušavali uspostaviti ovu saradnju i baš zbog toga nam je posebno zadovoljstvo što je menadžment kompanije ArcelorMittal Zenica pristao biti dio baš ovog projekta i pokazao želju da podrži stabilizaciju i oporavak Čelika“, kazao je član Upravnog odbora NK Čelik, Robert Jonjića.
VIŠE IZ KATEGORIJE
Druga liga - jug
Menalo: Naši zajednički ciljevi su stabilizacija kluba i fokus na omladinskom pogonu!...

Druga liga - jug
POZITIVNA PRIČA: Optimizam na Bjelavama, stiže nova Uprava!...

BIHAĆ
Premijer USK Mustafa Ružnić ugostio osvajače Kupa NS USK...

ZENICA
Trijumf nad Veležom kao najava boljih vremena u Zenici!...

Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba