AKTUELNO Prometno u Mostaru: Velež doveo novog golmana Bomba iz komšiluka: Miralem Pjanić karijeru nastavlja u Srbiji? Posušje radi posao, predstavilo dva nova igrača Došao iz GOŠK-a u Široki Brijeg pa srušio Dinamo s dva gola Irfan Peljto ostao u elitnoj grupi UEFA-inih sudaca Kolone ispred Grbavice, svi žele ulaznicu za Koper Novi sjajan posao GOŠK-a: Iz Gabele u redove slovenskog prvaka Olimpije Velež potvrdio: Ostaje im jedan od najvažnijih igrača GOŠK iz Gabele ne posustaje: Ispali iz lige, ali grade krov na stadionu! Stravični snimci izgorjelog auta u kojem su poginuli Jota i njegov brat


KUP BIH
Samir Zeljković: Nadam se da ćemo uz podršku navijača ostvariti pobjedu
VELEŽ DANAS IGRA PROTIV TUZLA CITYJA
- 09:10
- 06.04.2022
- Autor: BHFudbal.ba
FK Velež danas igra prvu utakmicu polufinala Kupa BiH na stadionu Rođeni protiv FK Tuzla City.
Utakmica počinje u 18:00 sati uz direktan prijenos na Areni sport.
Očekivanja pred večerašnju utakmicu iznio je fudbaler Veleža, Samir Zeljković.
- Igramo na domaćem terenu i učinit ćemo sve da ostvarimo pobjedu. Igrali smo dosta puta protiv Tuzla Cityja ove sezone i dobro se poznajemo. Kvalitetna su ekipa, ali ni vjerujemo u nas i nadamo se pobjedi.
POZIV ZA NAVIJAČE
- Pozivam naše navijače da dođu u što većem broju. Vidjeli smo protiv Širokog koliko nam znače. Nadam da ćemo uz njihovu podršku ostvariti pobjedu.
PROMO
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖