AKTUELNO Žestoka reakcija Sloge poslije meča na Koševu: Lakrdija se nastavlja! Bordo mašina se probudila, Sarajevo stiglo do pobjede! Ibišević o nogometu u BiH: Politika se miješa u sve, čak i u suđenje! Šok iz Njemačke: Mladi navijač Zrinjskog pronađen mrtav u Mainzu Džeko izazvao buru izjavom, Pioli mu odgovorio bez dlake na jeziku Zrinjski pao u Njemačkoj: Mainz slavio protiv prvaka BiH (VIDEO) Džeko pokazao klasu i zabio protiv Rapida! VELIKI TRANSFER: Željo doveo igrača iz Arsenala! Operisan Madžid Šošić: Slijedi mu duga pauza! Nove informacije o Dedićevoj povredi zabrinule Barbareza!
ZENICA
Ivaylo Petev: Da imam Višću ne bi igrao formaciju 3-5-2!
ZANIMLJIVA IZJAVA SELEKTORA "ZMAJEVA"
- 15:54
- 28.03.2022
- Autor: BHFudbal.ba
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine sutra će u Zenici odigrati i drugi prijateljski susret planiran za ovaj ciklus.
Tim povodom medijima su se obratili selektor reprezentacije Ivaylo Petev i napadač Smajil Prevljak.
- Cimirota nema, nema Kovačevića i nema Krunića. Zadnja dva se bore sa temperaturom, a Cimi ima povredu mišića. Oni neće biti sutra u kadru, kazao je Petev na početku press konferencije.
- Čim sam ovo prvo preživio, preživiću još puno. Jedino sa pobjedom sve se to, neću reći zaboraviti, nego stavlja u drugi plan. Nema čovjeka koji voli ovu reprezentaciju, a da ne želi pobjedu. Ponekad fudbal nije toliko pošten, van logike je. Ne izvlačim se ništa. Mi smo svjesni svega, znamo šta trebamo, pokušat ćemo sve, poručio je Petev.
"Žao mi je da smo fulali dva zicera, poništen nam je gol, ali idemo dalje. Formaciju nije lako mijenjati, ja sam se vodio s igračima koje imam i igračkim kadrom kojim raspolažem. Prvi sam koji je odgovoran, ali se vodim onim što imam u kadru. Da imam Višću možda ne bi igrao 3-5-2", izjavio je Petev.
PROMO
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici
GUMA M na Sajmu privrede u Tešnju premijerno prikazuje nove Renault i Dacia modele
Džeko Comerc predstavio vrhunska sobna vrata na prestižnom sajmu u Celju
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


