LIGA PRVAKA

Man. United po 1/4 finale LP: Ronaldo je četiri puta izbacivao Atletico

UTAKMICA POČINJU VEČERAS U 21 H

Manchester United večeras od 21 sat igra protiv Atletico Madrida za četvrtfinale Lige prvaka. U drugom susretu igraju Ajax i Benfica.

Golom mladog Elange Manchester United je prije tri sedmice uhvatio aktivan rezultat unatoč blijedoj partiji protiv Atletico Madrida (1-1) u prvom susretu osmine finala Lige prvaka, a danas od 21 sat će pred svojim navijačima na krilima čudesnog Cristiana Ronalda tražiti prolazak u četvrtfinale.

Atletico Madrid je dominirao na Wandi Metropolitano i bio puno bolji na samom početku, a nagradilo ga je u 7. minuti kada je zabio Joao Felix za 1-0. Kako je utakmica odmicala, domaćini su se zatvarali i kako to inače bude, obilo im se o glavu. United je u 80. minuti zabio iz jedine prave šanse preko Elange.

Bila je to tvrda i čvrsta utakmica s malo prilika, a nešto slično očekuje se i danas na Old Traffordu. Ovaj put bi 'crveni vragovi' trebali biti ta momčad koja će napasti, dok će Atletico igrati na svoj način. Bunker, kontre pa ako prođe, prođe.