KAKAV PEH

NEVJEROVATNO: Za pola sata zabila tri autogola! (VIDEO)

SVJETSKI REKORD

Meikayle Moore stoperica Liverpoola i reprezentacije Novog Zelanda, postala je viralna iz razloga zbog kojeg niko to ne želi postati.

Na utakmici turnira protiv SAD-a za samo pola sata u prvom poluvremenu zabila je tri autogola. Prvi u 5. minuti, tako što je u vlastitu mrežu nogom skrenula centaršut s lijeve strane.

Samo minutu kasnije Moore je opet zabila svojoj golmanici, ali sada glavom i na ubačaj zdesna. Hat-trick autogolova kompletirala je u 36. minuti, kada je opet nogom u svoju mrežu zakucala još jedan, sada prizemni ubačaj s desnog boka.

Četiri minute kasnije i pet minuta prije kraja poluvremena, Moore više nije mogla izdržati i zamijenjena je. Amerikanke su u drugom dijelu bez njihove "najefikasnije igračice" same zabile još dva gola za ukupnih 5:0.

VEZANE VIJESTI

PROMO

Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!

Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?

Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet

Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus

Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa

Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici

GUMA M na Sajmu privrede u Tešnju premijerno prikazuje nove Renault i Dacia modele

Džeko Comerc predstavio vrhunska sobna vrata na prestižnom sajmu u Celju

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI