FK SARAJEVO

ZVANIČNO: Sarajevo dovelo reprezentativca Makedonije!

OPASNA LJEVICA IZ MAKEDONIJE

Fudbalski klub Sarajevo službeno potvrđuje potpisivanje ugovora sa Danijelom Avramovskim. Saradnja između našeg kluba i makedonskog reprezentativca potpisana je na dvije godine.

„Daniel Avramovski je vrhunski igrač i standardni reprezentativac Makedonije. Protivnicima će praviti problem jer ima odličan pregled igre i opasnu ljevicu, sa efikasnom završnicom. Osim mogućnosti igre na više pozicija, za naš napad je veliki potencijal i njegova odlična igra iz prekida. Jedva čekamo da ga vidimo na terenu u bordo dresu!“, objasnio je Aleksandar Vasoski, šef stručnog štaba FK Sarajevo, koji je sarađivao sa Avramovskim za vrijeme boravka u Vardaru iz Skoplja.

Avramovski je vezni fudbaler, koji je u svojoj dosadašnjoj karijeri nastupao za Rabotnički, Makedoniju, Crvenu Zvezdu, OFK Beograd, Olimpiju, Vojvodinu, Vardar i Kayserispor iz kojeg stiže u Sarajevo. Za „A“ reprezentaciju Makedonije naš novi fudbaler odigrao je osam službenih utakmica.

„Radujem se Danijelovom dolasku. Nastupio je na posljednjem Evropskom prvenstvu i igrao je za najveće klubove u regiji što govori o njegovoj kvaliteti. Međutim, važno je istaći da je Daniel prihvatio ponudu našeg Kluba iako je na stolu imao finansijski bolje ponude, što je pokazatelj da mu se svidio projekat FK Sarajeva koji smo mu predstavili“, naglasio je Ismir Mirvić, predsjednik Kluba.

„Sretan sam zbog dolaska u Sarajevo. Dugo smo bili u kontaktu i drago mi je što smo postigli dogovor. Radujem se utakmicama pred navijačima Sarajeva i želim pomoći klubu u uspješnim rezultatima“, rekao je Avramovski, koji će zadužiti dres s brojem 27.

Naš novi fudbaler stigao je u Antaliji, gdje ekipa obavlja pripreme. Daniel je obavio potrebne ljekarske preglede, te će konkurirati već za predstojeću prijateljsku u utakmicu u srijedu, kada će Sarajevo odmjeriti snage sa FC Qiziqum iz Uzbekistana. 

VEZANE VIJESTI

KOŠEVO

FK Sarajevo imenovalo novog šefa stručnog štaba!

KOŠEVO

ZVANIČNO: Simon Rožman više nije trener Sarajeva!

INTERVJU

Direktor Sarajeva otkrio: Zbog ovog razloga Rožman odlazi!

SARAJEVO

Senijad Ibričić više nije sportski direktor FK Sarajevo!

SARAJEVO

Safet Sušić jedan od kandidata za trenera FK Sarajevo!

PROMO

Tiketima do poklona: Prati Evropsko uz Meridianbet i zgrabi trofej

Gledajte utakmice Eura u Areni Vils na 3 velika LED ekrana!

Hifa Petrol ponosni partner Red Bull Showruna

Hotel Amphora u Splitu pruža vam savršeno utočište za odmor i uživanje!

NAJAVA ZA EURO 2024: Na Ilidži održan Hisense Cup 2024

Niti jedna ponuda za Euro se ne možete porediti sa Meridianovom!

Najveće kvote na planeti: Borussia Dortmund 5.00, Real Madrid 1.70

Kristalnih 11: Meridian uz najbolje sportiste Premijer lige BiH

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI

BHFudbal.ba i naši partneri upotrebljavamo neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Prihvati i zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Nastavkom upotrebe ovih stranica i klikom na dugme "Prihvatam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Prihvati i zatvori