ZMAJEVI

SPREMNI ZA AMERIKU: Zmajevi odradili posljednji trening

ZMAJEVI SPREMNI ZA MEČ

Reprezentativci Bosne i Hercegovine su večeras na terenima Dignity Health Sports Parka u Los Angelesu odradili posljednji trening pred sutrašnji prijateljski meč sa Sjedinjenim Američkim Državama.

Iz stručnog štaba ističu da su zadovoljni radom igrača u pripremnom periodu i da je ekipa spremna za utakmicu.

Trenig je odradio i Hrvoje Barišić koji je imao problem sa skočnim zglobom, te će i on konkurisati za meč.

Bosnu i Hercegovinu će u sutrašnjem duelu predstavljati isključivo igrači iz m:tel Premijer lige BiH, a s druge strane i za SAD će nastupati reprezentativci iz domaćeg takmičenja-MLS lige.

Na spisku bh. tima je 18 igrača iz osam premijerligaških klubova, a najviše predstavnika imaju Borac i Sarajevo, po 4. Za američki tim konkuriše 25 igrača iz 11 različitih timova, a Colorado Rapids sa 4 reprezentativca ima najviše predstavnika.

Oba tima će nastupiti većinom sa mladim igračima. Prosječna starost igrača reprezentacije BiH je 23 godine i 310 dana, a SAD-a 22 godine i 176 dana.

Reprezentacija Amerike je u ovoj kalendarskoj godini ostvarila 16 pobjeda čime je izjednačila svoj rekord iz 2013. godine.

Utakmica Sjedinjene Američke Države-Bosna i Hercegovina na programu je 18. decembra u 17:15 sati po lokalnom vremenu (02:15 CET) na Dignity Health Sports Parku u Los Angelesu.

Na ovom stadionu domaće utakmice igra jedan od najpopularnijim američkih klubova LA Galaxy za koji su između ostalih nastupali David Beckham, Zlatan Ibrahimović, Robbie Keane, Giovani dos Santos, Steven Gerrard, Ashley Cole, Landon Donovan.

VEZANE VIJESTI

KOŠEVO

Zmajevi odradili novi trening na Koševu!

Malta

Bosna i Hercegovina slavila uvjerljiv trijumf protiv Malte

SARAJEVO

Sergej Barbarez odabrao igrače za Kipar i Maltu

San Marino

Zmajevi brojali do šest u gostima protiv San Marina!

SAN MARINO

BiH večeras protiv San Marina: ‘Zmajevi’ kreću po nova tri boda

PROMO

CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja

Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!

Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom

MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start

Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu

Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!

EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike

MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI