AKTUELNO DRAMA ZA HISTORIJU: Zrinjski u sudijskoj nadoknadi do boda i plasmana u narednu fazu! Novogodišnji turnir u Bužimu obara sve rekorde: Prijavljeno čak 87 ekipa! Na današnji dan prije 29 godina BiH odigrala historijski meč s Brazilom! Šesto kolo Admiral Elite Mininogometne Lige donijelo zanimljive duele! Ažurirane vrijednosti bh. fudbalera: Četvorici Zmajeva porasla cijena! Trener Velsa govorio o našoj reprezentaciji: Evo šta je rekao za Zmajeve! Osmi meč bez trijumfa: Željo produžio agoniju, Sloga odnijela bod sa Grbavice! Potez Saveza mogao bi nas skupo koštati: Dragulj Sarajeva više neće igrati za BiH! Fudbaler koji je igrao u BiH sada pravi transfer od 16 miliona eura? Nakon 30 godina zapuštenosti, kreće obnova Kasarne Faletići
3. HNL JUG
LIJEPA SPORTSKA PRIČA: Anković i Raguž vode Neretvu ka višem rangu!
NEKADAŠNJI IGRAČI IZ PREMIJER LIGE BiH
- 02:26
- 30.10.2021
- Autor: Redakcija
Ekipa Neretve iz Metkovića ove godine igra sjajan nogomet i na dobrom je putu da izbori veći rang takmičenja.
Ono što je nas privuklo svakako su nastupi nekadašnji igrača iz Premijer lige BiH odnoso Prve lige Federacije BiH.
Prvo ime Metkovčana je Luka Anković (25) sa četiri gola na svom kontu i jednom asistencijom. Sjetimo se da je pomenuti igrač nekada važio ja jednog od najvećih talenata bh. lige nastupajući za GOŠK ali povrede su učinile svoje.
Još jedno dobro poznato ime sa bh. terena pruža odlične partije u 3. HNL ligi. Radi se o Petru Raguža koji je nosio dres Širokog Brijega, kao i Čapljine, Čelika i GOŠK-a. U ovoj sezoni već je prikupio sedam asistencija.
Pomenimo još i Nikolu Rodina koji dirigira odbranom Neretve, a ponikao je u HNK Čapljina. Nekolicina igrača sa bh. terena ove godine stvara lijepu sportsku priču u Dolini Neretve pokušavši ovaj poznati klub vratiti na mjestu gdje objektivno i pripada.
PROMO
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


