ANAMARIA I REBECCA

Bivša Playboyeva zečica kupuje klub, a kći će joj biti predsjednica

WANDA NARA IMA OPAKU KONKURENCIJU

Bivša rumunska Playboy zečica sprema se kupiti prvoligaški klub, ali ne odustaje od menadžerskog posla. Anamaria će biti vlasnica, a njena kćer predsjednica. 

Rumunjski mediji pišu kako je Playboyeva zečica i menadžerica postala vlasnica njihovog prvoligaša. Naime, Anamaria Reghecampf, rumunska Wanda Nara, pregovara o kupnji Hermannstadt koji je u dugovima do grla.

Klub je u crvenom 700.000 eura, a to je jedna od okolnosti zbog kojih je bivša zečica uspjela dovesti pregovore do finalne tačke bez većih problema.

Upravo je ona uspjela dogovoriti najveći rumunjski transfer u inostranstvo. Bio je to onaj Nicolae Stanciua 2016. iz Steaua Bukurešta u Anderlecht za gotovo 10 milijuna eura.

Ipak, predsjednica kluba neće biti ona. Tu je ulogu prepustila svojoj kćeri, Rebecci Dumitrescu, dok će ona nastaviti sa menadžerstvom, piše 24sata.hr.

Inače, Anamaria je supruga nekadašnjeg rumunjskog nogometaša, a danas trenera Laurentiua Reghecampfa.

VEZANE VIJESTI

PROMO

Sve će gorjeti na Kipru: ‘Zmajevi’ će imati veliku podršku

MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!

AdmiralBet vas vodi na Eurobasket: Ljetuj na Kipru i bodri Zmajeve!

Meridianbet uz plemenitu misiju FK Sarajeva i FK Željezničara

Iskustvo ili mladost, Ronaldo ili Yamal – Pokaži svoje znanje uz najbolje kvote u Meridianu

Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu

U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95

Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI