AKTUELNO Adem Ljajić je novi nogometaš Sarajeva Zoran Zekić podnio ostavku Ovo je novi selektor mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine Nova sredina, isto ponašanje: Poznato lice opet u centru haosa! Grčka vrela noć donijela veliki potpis: Dolazak koji mijenja sve! Misimović za Raport o kazni UEFA: Ništa novo, kao i prošle godine Dokle više s odgađanjima? Obećanja su bila drugačija, a Zrinjskom opet pomjereno kolo! Meridian mijenja igru zauvijek – prihvati izazov! Skandal u Laktašima: Fudbaler obolio od raka, klub ga se odrekao! Bh. talenat Arnes Zulić slavi poziv Hrvatske, porodica oduševljena!



NAVIJAČI
LJUTI KRAJIŠNICI spremni za Zenicu: Dva autobusa kreću iz Ljubljane
DOLAZE DATI PODRŠKU ZMAJEVIMA
- 14:29
- 19.10.2021
- Autor: BHFudbal.ba
Reprezentaciju BiH za manje od mjesec dana očekuju dvije odlučujuće utakmice za plasman u baraž za Svjetsko prvenstvo.
Prva utakmica je protiv Finske 13. novembra, dok je tri dana kasnije protiv Ukrajine.
Obje utakmice se igraju na Bilinom polju. Jučer je stigla vijest da će vjerovatno biti pušten maksimalni kapacitet stadiona za navijače, što je svakako odlična vijest, jer huk sa Bilinog polja je dodatni motiv za naše Zmajeve.
Navijačka grupa Ljuti Krajišnici počela je uveliko pripreme da dolazak na pomenute utakmice, kako bi dali podršku našim reprezentativcima.
Iz Ljubljane već su napunili dva autobusa, dok će i iz ostalih zemalja EU doći veliki broj navijača u Zenicu.
PROMO
Meridian mijenja igru zauvijek – prihvati izazov!
Za svaki gol FK Sarajevo ti osvajaš 5 KM I 5 Lucky’ 6 rundi: Bordo tim i Meridian nastavljaju evropsku priču
MERIDIAN I FK SARAJEVO: Nastavak strateškog partnerstva
Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače
PAZI PLAVI VOZ GAZI: Odigraj da Željezničar prolazi i častimo te sa 10 KM freebeta
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖