AKTUELNO MOSTAR GORI: Sukobili se Admir Vladavić i Nemanja Bilbija Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija Historijski dan za Čelik: Zeničani izmirili kompletan dug prema državi Sin Zvjezdana Misimovića bi mogao promijeniti reprezentaciju DNEVNICA JE BITNA: Suspendovani Kazlagić sudi za vikend! ZBOG KOGA SE IGRA FUDBAL: Hoće li Ultrasi biti u Vrapčićima? Hoće li USKOK pokucati na vrata Nogometnog saveza FBIH? SAVEZ KONAČNO PRELOMIO: Evo ko sudi mostarski derbi u subotu START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM Drama u Banjoj Luci: Struka suspendovala Gigovića, Kazlagića, Njegomirovića..., uslijedio poziv, pljuštale ostavke?


HOTEL BISS
Dolazite bodriti Zmajeve u Zenicu? Evo gde možete prespavati...
HOTEL U BLIZINI STADIONA
- 13:45
- 25.08.2021
- Autor: BHFudbal.ba
Reprezentacija BiH 4. i 7. septembra u Zenici igra utakmice protiv Kuvajta i Kazahstana.
Vijest koja je obradovala sve navijače Zmajeva jeste da će biti dozvoljeno prisustvo publike na stadionu, ako ostanu epidemiološki uvjeti kakvi jesu trenutno.
Obzirom da se očekuje veliki broj navijača u Zenici, koji će iskoristiti utakmicu, kako bi posjetili i prespavali u Zenici, mi vam toplo preporučujemo hotel Biss, koji se nalazi u neposrednoj blizini stadiona, u ulici Vatrogasni put br. 1, izuzetno mirnom i tihom okruženju i sakriven od gradske gužve.
Informacije i rezervacije možete dobiti na broj telefona: tel: 0038732979713
PROMO
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!
Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti
SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM
AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun
Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda
SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖