AKTUELNO Majstorija Đakovca u nadoknadi: Bh. reprezentativac srušio Ahmat! GLEDA LI IKO? Evo koliko je NAVIJAČA gledalo bh. šampionat Ovaj TRENER preporodio je Čelik, 13 od mogućih 15 bodova u posljednjih pet utakmica Odbio je Bosnu i Hercegovinu zbog Hrvatske, a onda mu je sve krenulo po zlu Da li će ovaj čovjek da uzme titulu Kupa Sarajevu? (VIDEO) KAKVO SRAMNO PONAŠANJE U ŽEPČU: Kad nisu mogli ništa – nacionalistički su počeli vrijeđati! (VIDEO) Snimak koji je zapalio mreže: Stupčanica već slavi ulazak u Premijer ligu BiH! ŠOKANTNE VIJESTI: Zrinski izbačen iz lige! Yamal nije svjestan kakva legenda nosi njegov dres Zekićeva izjava izazvala je POTRES u glavnom gradu BiH


FK VELEŽ
Anel Karabeg imenovan za šefa Omladinske škole FK Velež
ANEL KARABEG NOVI ŠEF OMLADINSKE ŠKOLE FK VELEŽ
- 12:59
- 01.07.2021
- Autor: BHFudbal.ba 2
FK Velež obavještava članove i navijače da je dogovorena saradnja sa nekadašnjim igračem Veleža, Anelom Karabegom, koji je preuzeo rukovođenje Omladinskom školom FK Velež “Muhamed Mujić”.
Anel Karabeg rođen je 07.03.1962. godine u Mostaru, u kojem je načinio prve fudbalske korake. Dres Veleža nosio je devet godina, u periodu od 1980. do 1989. godine, period u kojem je odigrao 201 službenu utakmicu.
Nakon Veleža, nastupao je za Burgos, Eibar, Zadar, Zagreb, Osijek i Šibenik u kojem je završio igračku karijeru 2001. godine. Prestankom sa aktivnim igranjem, odlazi u trenerske vode, a upravo je u Šibeniku dobio prvu priliku.
Predvodio je Rođene u sezoni 2007/2008, a trenirao je još Imotski, Al Dhafra, Novigrad, a na mjesto šefa Omladinske škole dolazi iz Šibenika, gdje je bio član stručnog štaba.
“Drago mi je da sam opet u svom Veležu, za kojeg me vežu samo lijepa sjećanja. Velika je čast, ali i velika obaveza rukovoditi omladinskom školom, a pogotovo školom koja je u prošlosti bila jedna od najboljih i najorganizovanijih. Svjestan sam težine zadatka koji je pred nama, ali sam siguran da ćemo velikim radom, trudom i disciplinom u skorije vrijeme uspjeti da stvari postavimo na svoje mjesto. Sa svoje strane mogu obećati maksimalan angažman, koji ću tražiti i od trenera koji budu radili sa nama”, rekao je novi šef Omladisnske škole FK Velež “Muhamed Mujić”.
PROMO
NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!
AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!
EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!
Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti
SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba