MENSUR MUŠIJA

Predsjednik Mladosti zaplakao: Elvis Mujić je kriminalno sudio!

SRAMOTNO SUĐENJE JUČER NA GRBAVICI

Fudbaleri Željezničara i Mladosti remizirali su jučer 4:4 u meču 25. kola Premijer lige BiH na Grbavici.

Mladost je s dva igrača manje u finišu susreta imala dva gola prednosti, a onda je Željo u posljednjim minutama najprije smanjio na 3:4, a onda iz penala u sudijskoj nadoknadi došao do boda.

Predsjednik Mladosti Mensur Mušija je nakon utakmice zaplakao od muke. Iz prijašnjih iskustava, po njegovim riječima, sa sudijom Elvisom Mujićem računao je Mušija na "domaćinsko" suđenje, ali ni u snu nije mogao zamisliti da će njegov tim napuniti mrežu Želje.

– Napišite da je Elvis Mujić kriminalno sudio. Ja to kažem po cijenu kazne. Poslije ovoga više nema smisla. Nema smisla ulagati u fudbal. Ljudima poput Mujića nije mjesto u fudbalu – izjavio je Mensur Mušija.

Predsjednik Mladosti otkrio je još neke šokantne detalje.

– Moj igrač Hiroš me šokirao kada mi je prenio šta mu je rekao Mujić. Zaprijetio mu je Mujić da će ga isključiti. Zato smo ga izvadili iz igre. Zamislite na što smo prinuđeni, da vadimo najboljeg igrača, kako ga ne bi Mujić isključio. Šta vam to govori. Pola ekipe mi je izbacio. Kakva je svrha igrati? Kakvu poruku šaljemo ako gledamo ovako kriminalno suđenje. Želji ovo ne treba. Mujić je ovim odmogao Želji, a nas drastično pokrao. Kome da se žalimo poslije svega. Javnost je sve vidjela. Muka mi je od svega - poručio je Mušija, a prenosi Dnevni Avaz.

VEZANE VIJESTI

GRBAVICA

FK Željezničar doveo 18-godišnjeg Nigerijca: Stigao iz Zvijezde 09

Grbavica

Željezničar predstavio svoje novo pojačanje u napadu!

GRBAVICA

Bajramska poruka Denisa Ćorića raspametila navijače Željezničara

SARAJEVO

Vedad Muftić naknadno pozvan u reprezentaciju BiH?

GRBAVICA

NEKI NOVI ŽELJO: Još dva igrača napuštaju Grbavicu!

PROMO

Sve će gorjeti na Kipru: ‘Zmajevi’ će imati veliku podršku

MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!

AdmiralBet vas vodi na Eurobasket: Ljetuj na Kipru i bodri Zmajeve!

Meridianbet uz plemenitu misiju FK Sarajeva i FK Željezničara

Iskustvo ili mladost, Ronaldo ili Yamal – Pokaži svoje znanje uz najbolje kvote u Meridianu

Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu

U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95

Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI