PETEVOV POMOĆNIK

RAHIMIĆ NAKON KOSTARIKE: Uvijek nam je cilj da pobjeđujemo

nfsbih.ba

Nakon utakmice BiH - Kostarika održana je press konferencija na kojoj se predstavnicima medija obratio pomoćni trener Elvir Rahimić.

„Utakmica je bila teška, bez previše prilika. Mnogo borbe, duela, puno grešaka na obje strane. Uvijek nam je cilj da pobjeđujemo i igrači su dali sve od sebe. Računamo na njih, te nam je ova utakmica pokazala neke stvari koje trebamo da popravimo, ali sa čime raspolažemo. Sigurno da nam je hendikep predstavljao izostanak selektora Ivayla Peteva“, rekao je između ostalog Rahimić i dodao:

„Kostarika je ozbiljna reprezentacija koja ima dobrih igrača. Teško je igrati protiv takve ekipe, a i mi smo izveli novi sastav. Ne volim da izdvajam nikoga posebno, svi su dali onoliko koliko su mogli u ovom trenutku. Očekuje nas meč sa Francuskom i nadam se da ćemo svi biti zdravi i spremni.“

VEZANE VIJESTI

MOKRI DOLAC

Posušje dovelo veznjaka iz Švicarske

MOSTAR

Neven Đurasek novo pojačanje Zrinjskog

SARAJEVO

Selektor Sergej Barbarez objavio spisak za San Marino i Austriju

WWIN LIGA BIH

Sloga ponovo nemoćna protiv Borca: Banjalučani rutinski odnijeli bodove iz Doboja!

KOŠEVO

Brutalno saopćenje FK Sarajevo: Evo koga su optužili

PROMO

Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi

VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!

Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude

Pratite najuzbudljivije utakmice domaćeg fudbala uživo na MY TV!

Meridian mijenja igru zauvijek – prihvati izazov!

Za svaki gol FK Sarajevo ti osvajaš 5 KM I 5 Lucky’ 6 rundi: Bordo tim i Meridian nastavljaju evropsku priču

MERIDIAN I FK SARAJEVO: Nastavak strateškog partnerstva

Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI