AKTUELNO Fikret Abdić ulazi u federalni savez NK TOŠK se oglasio saopćenjem: Napali naš portal zbog istine o treneru PSG nasamaren: Real dogovorio najveći transfer ljeta Igra iza kulisa? Novi Pazar na ivici – hoće li im oteti Evropu? Milenković najavljuje maksimalan pristup: Protivnik kao i svaki drugi Iskusni gost stiže na Bilino polje Igrač rođen u Zenici na radaru Real Madrida Pogledajte ko je sve pogađao protiv San Marina dok je Barbarez nosio dres: Ko će zabiti sada kada je on selektor? MYTV: Vikend pun nogometa i vrhunskih gostiju Reprezentativac BiH na meti stranaca: Transfer na pomolu za defanzivca ‘Zmajeva’


IZ BARCELONE
Miralemu Pjaniću stigle loše vijesti na dan utakmice protiv Finske
VEZNJAK NA TRANSFER LISTI
- 14:47
- 24.03.2021
- Autor: E. Ganibegović
Prema pisanju španskih medija, Miralem Pjanić na izlaznim je vratima Barcelone.
Bh. veznjak je ljetos stigao na Nou Camp iz Juventusa, a onda je uslijedila promjena trenera i kod Ronalda Koemana se nije naigrao. Holandski stručnjak zatražio je od kluba da Pjanića stavi na transfer listu.
Koemanu se nisu dopali ni pojedini medijski istupi Pjanića kada je naglašavao da je nezadovoljan minutažom.
U prilog svemu ide i to što je novi predsjednik kluba Joan Laporta dao garanciju Holanđaninu da će ostati na klupi Blaugrane.
PROMO
Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu
U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
MEGA ŠANSA SVAKI DAN: Zgrabi čak 30 posto bonusa na uplatu
Glavne nagrade HELL promocije: Mercedes i Kawasaki otišli u Sarajevo i Trebinje
NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!
AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!
EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖