AKTUELNO Kulenović nastavlja odličnu formu: Opet zabio, ovaj put protiv PSV-a! Poznati šeširi za Ligu nacija: Ovo su potencijalni protivnici Zmajeva! CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja Heroj Rođenih: Pidro golom u nadoknadi donio Veležu pobjedu! Kriza se produbljuje: Željo produžio crni niz, već sedam kola bez trijumfa! Ahmed Krnjić spreman za veliko finale: Želim obradovati naciju Veliko priznanje za Edina Višću: Nagrađen diplomatskim pasošem BiH! Senzacionalan transfer na pomolu: Bajraktarević odlazi u Premiership! Žestoko saopštenje Sarajeva: Osuđujemo odluku o zabrani dolaska navijača! Strateški partner dolazi na Grbavicu? Ponuda je stigla, čeka se odluka Želje!
HRABRA IZJAVA
Amar Osim ispalio: Sada neće prekinuti prvenstvo zato što je Borac peti!
Foto: Damir Hajdarbašić/www.fkzeljeznicar.ba
- 00:01
- 22.03.2021
- Autor: Redakcija
Trener Željezničara Amar Osim je na konferenciji za medije nakon remija sa Tuzla Cityjem dao zanimljiv odgovor na pitanje da li očekuje da se Premijer liga BiH prekine usljed sve gore i gore situacije sa koronavirusom u našoj zemlji.
Sve u glasnije spekulacije da će vlasti u RS-u zabraniti sportska takmičenja, no Osim je uvjeren da se to neće desiti ovih dana.
"Sada ne mogu prekinuti prvenstvo jer je Borac peti, a Zrinjski je četvrti. Ne vjerujem u taj scenarij. Prošle godine si se imao na šta nakačiti, manjina je prekinuta nakon što je većina suspendovala prvenstva osim Bjelorusa. Svi su kasnije nastavili prvenstva, imali su se na šta nakačiti. Borac sada nije na poziciji koja vodi u Evropu, sad su peti", poručio je Osim jasno aludirajući na prošlu sezonu kada je prvenstvo prekinuto iako je bio neuporedivo manji broj novozaraženih koronavirusom nego danas, prenosi Klix.ba.
PROMO
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


