REAL i CITY

Dobili smo petog i šestog učesnika četvrtine finala Lige prvaka

ATALANTA I BORUSSIA ISPALI

Nakon Borussije Dortmund, Liverpoola, PSG-a i Porta, u četvrtfinale Lige prvaka plasirali su se i Manchester City i Real Madrid.

Nakon 0:1 u Bergamu, Real Madrid je i u revanšu bio bolji od Atalante i to s 3:1 i s ukupnih 4:1 prošao dalje. Kraljeve je u vodstvo doveo Benzema u 34. minuti. U 60. Ramos iz penala duplira vodstvo, a Muriel u 83. minuti daje tračak nade gostima. Ipak Asensio već u narednom napadu pogađa za konačnih 3:1 i ovjerava prolaz Reala.

I Manchster City je s dvije pobjede (ukupno 4:0) prošao dalje. Nakon 0:2 pobjede u Njemačkoj, i večeras je istim rezultatom pala Borussia Monchengladbach, a strijelci za Građane bili su De Bruyne u 12. i Gundogan u 18. minuti. 

Sutra su od 21:00 na rasporedu još dva preostala revanša osmine finala, a sastaju se Bayern i Lazio (4:1), te Chelsea i Atletico Madrid (1:0).

VEZANE VIJESTI

ŠPANIJA

Alonso uništio san rođenom Zeničaninu da zaigra u vrhu napada Real Madrida

LIGA PRVAKA

Pogledajte ko je Virtus: Klub iz San Marina sa kojim Zrinjski igra u Ligi prvaka

ZRINJSKI

Zrinjski saznao rivala u 1. pretkolu Lige prvaka

ŠPANIJA

PSG nasamaren: Real dogovorio najveći transfer ljeta

FRANCUSKA

Zidane odbio ponudu od 100 miliona eura

PROMO

SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan

BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju

GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST

SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!

EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!

Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!

SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!

MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI