AKTUELNO Borac imenovao Milorada Dodika za predsjednika organizacionog odbora Bomba iz Mostara: Ziljkić je novi fudbaler Veleža Gotovo je sve: Fabrizio Romano otkrio Edin Džeko ima novi klub! Sudije za baraž su određene: Spektakl i drama nas čekaju u borbi za Prvu ligu FBiH! Mašina za golove stigla u Zrinjski: Mostarci doveli najubojitijeg napadača iz Prve lige RS Bivši igrač Željezničara blistao u Francuskoj: Skauti oduševljeni Fabrizio Romano piše o novom bh. dragulju: Milan i Roma u borbi za potencijalnog Zmaja Nevjerovatna čast za bh. sudije: Ponos Bosne i Hercegovine na velikoj evropskoj sceni Ermin Bičakčić pravi iznenađujući transfer i dolazi u HNL? Bakljada i vatromet za 80. rođendan Čelika


ALDIN TURKEŠ
'Nikad nisam osjetio takve bolove, ali što te ne ubije, ojača te'
POVRIJEDIO LIGAMENTE
- 14:54
- 23.01.2021
- Autor: E. Ganibegović
Bh. i napadač Lausanne Aldin Turkeš krajem prošle godine povrijedio je ligamente koljena i zbgo toga ga očekuje nešto duža pauza.
Nakon operacije najbolji fudbaler švicarskog kluba se oglasio na Instagramu i u kratkoj ispovijesti rekao da nikad nije osjetio takve bolove.
"Danas sam imao uspješnu operaciju. Neću lagati, jer nikada nisam osjetio takvu bol u svom životu. Ali znate kako kažu, što te ne ubije, ojača te. Danas gledate u mentalno i fizički jaku osobu. Vjerujem da će Bog nagraditi moj naporan rad", napisao je Turkeš.
Podsjetimo, Turkeš je bio na novembarskom spisku reprezentacije BiH kada je trebao debitovati, ali je to propustio zbog zaraze koronavirusom.
PROMO
Sve će gorjeti na Kipru: ‘Zmajevi’ će imati veliku podršku
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
AdmiralBet vas vodi na Eurobasket: Ljetuj na Kipru i bodri Zmajeve!
Meridianbet uz plemenitu misiju FK Sarajeva i FK Željezničara
Iskustvo ili mladost, Ronaldo ili Yamal – Pokaži svoje znanje uz najbolje kvote u Meridianu
Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu
U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖